Medimagazin logo

Schumacher'in kaldığı hastanede medya skandalı

Kayak yaparken başını çarpan Formula 1 pilotu Schumacher, ikinci ameliyatın ardından hayatta kalma mücadelesini sürdürürken, bir gazetecinin din adamı kılığına girerek Schumi'nin odasına sızmaya çalışması efsanenin ailesini ve doktorlarını şoke etti.
Kaynak: HÜRRİYET
Schumacher'in kaldığı hastanede medya skandalı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

FRANSA Alpleri’ndeki Meribel’de pazar sabahı oğluyla beraber kayak yaparken düşerek başını kayalıklara çarpan Formula 1 pilotu Michael Schumacher’ önceki akşam ikinci kez ameliyata alındı ancak hayati tehlikesi devam ediyor. Doktorları, Grenoble kentindeki hastanede suni komada tutulan ünlü yarışçının durumunun daha fazla kontrol altına alındığına dair işaretler olduğunu açıkladı. Dr. Jean-Francois Payen, “Schumacher’in sağlığının nereye gideceğini söylemek zor. Ameliyatla biraz zaman kazandık, ama durumunu sürekli takip ediyoruz” dedi. Doktorlar, kaskı sayesinde ölümden döndüğünü belirttikleri Schumacher’in beyin ile kafatası arasında biriken kanı boşaltmıştı. Alman basınına göre, çarpışmanın şiddetiyle ünlü yarışçının başındaki kask üç parçaya ayrıldı.

Öte yandan dün düzenlenen basın toplantısının ardından, Schumacher'in kaldığı hastane bir medya skandalına sahne olduğu ortaya çıktı.

Eurosport'un Alman Die Welt gazetesinden aktardığına göre, kimliği açıklanmayan bir gazeteci din adamı kılığında Schumacher'in yattığı odaya sızmaya çalıştı.

Schumacher'in menajeri Sabine Kehm, gazetecinin durumunun fark edildiğini ve hızla hastaneden dışarı çıkarıldığını belirterek, durumun kendilerini ve aileyi şoke ettiğini vurguladı. Kehm, "Böyle bir şey yaşanacağını hayal bile edemezdim" dedi.
Schumacher'in yakın arkadaşı ve beyin cerrahı Gerard Saillant ise gazetecilerden doktorlara birebir röportaj için baskı yapmamalarını istedi.

Saillant, Schumacher'in eşine göndermeyle, "Corinna adına sizden bize baskı yapmamanızı istiyorum. Ne bize ne aileye... Doktorları rahat bırakıp işlerini yapmalarını sağlayarak Schumacher'in bu zor savaşı atlatması için elinizden gelenin en iyisini yapmış olursunuz. Sizden bir şey gizlemiyoruz" dedi.

schumacher'in
kaldığı
hastanede
medya
skandalı
Yorum (1)
Frankie Bellevan
dünyaca ünlü formula 1 pilotu michael schumacher'e şifa diliyorum. umarım sağlığına yeniden kavuşur. bu haber; ülkemizde ne kadar b.ktan meselelerle uğraşarak,uğraştırılarak aslında çok değerli kısacık hayatlarımızı heba ettiğimizin bir göstergesi ve işareti. bu dünya kimseye kalmıyor. kibirli ve mağrurlara duyurulur.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir