Medimagazin logo

İsrailli bir grup doktor Gazze'deki Şifa Hastanesinin bombalanmasını istedi

İsrailli bir grup doktor, abluka altındaki Gazze Şeridi'nde yer alan Şifa Hastanesinin "Filistinli silahlı grupların" üssü olduğunu iddia ederek, bombalanmasını isteyen bir bildiri yayımladı
Kaynak: AA
İsrailli bir grup doktor Gazze'deki Şifa Hastanesinin bombalanmasını istedi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

İsrail'deki "HaMedash" isimli haber sitesinde yer alan habere göre, bir grup İsrailli doktor Şifa Hastanesinin bombalanmasını isteyen bildiriyi imzaladı.

Söz konusu bildiride, İsrail ordusunca Şifa Hastanesinin bombalanmasının "meşru hak" olduğu iddia edildi.

Kendilerine "İsrail Askerlerinin Hakları İçin Doktorlar" adını veren grup tarafından yazılan bildiriyi, sağlık sisteminde çalışan doktorlar imzaladı.

Gazze'nin kuzeyindeki hastanelerde tedavi gören yaralıların ambulanslarla bölgenin güneyine tahliye edilebileceği öne sürülen bildiride, Gazze'nin en büyük hastanesi olan Şifa'nın "Filistinli silahlı grupların" üssü olduğu iddia edilerek bombalanması istendi.

Daha önce de 47 haham tarafından imzalanan ve benzer iddialar doğrultusunda Şifa Hastanesi'nin bombalanmasını içeren bir bildiri yayımlanmıştı.

gazze
doktor
sifa hastanesi
israilli doktorlar
Yorum (2)
Uzman
yazıklar olsun!
4
Cevapla
Devrimci Derviş
sizin nükleer bombanız , tüm dünyayı dinleyebilecek teknolojiniz , 20 tane nükleer uçak gemili dayınız , bütün dünyayı sömüren markalarınız var mı ? yoook. onun yerine bir allah'ınız bir de vicdanınız var hatta marka protestosu yapacak aklınız-birliğiniz bile yok. alın bombayı kafanıza diyorlar.
5
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir