Medimagazin logo

Ambulansta kız arkadaşıyla öpüşürken yakalanınca doktoru yumrukladı

İngiltere'de bir genç, sağlık sorunları yaşayan 92 yaşındaki bir adam için çağrılan ambulansın arkasında kız arkadaşıyla seks yaparken yakalanınca, doktora üç kez yumruk attı.
Kaynak: HÜRRİYET
Ambulansta kız arkadaşıyla öpüşürken yakalanınca doktoru yumrukladı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

The Mirror'da yer alan habere göre; Kyle Hargreaves adlı utanmaz genç, yumrukladığı Michael Newman'a "Senin derdin ne? Sadece sevişiyoruz" diye de bağırdı.

Grimsby Kraliyet Mahkemesi'nde görülen davada olay şöyle anlatıldı: Sağlık ekibi, yaşlı adama müdahale için ambulanstan tekerlekli sandalyeyi alıp eve gitti. Yaşlı adamı hastaneye götürmek için döndüklerinde gördükleri karşısında şoke oldular; sedyeye uzanmış 18 yaşındaki bir genç, üzerindeki kızla öpüşüyor...

Ambulanstan çıkmaları istenince sinirlenen Hargreaves, diğer doktorlar yaşlı adamı tuttuğu sırada, Newman'ın suratına üç yumruk attı. Bunun üzerine sağlık ekibi hemen panik butonuna bastı ve olay yerine kısa süre içinde gelen polis, saldırgan genci gözaltına aldı.

Yumruklu saldırıya uğrayan doktorun burnu kanadı, gözü morardı. Yaşlı adam olay yerine gelen başka bir ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kız arkadaşıyla sevişirken basılan genç ise mahkemece iki yıl sekiz ay hapis cezasına çarptırıldı.
 

ambulansta
kız
arkadaşıyla
öpüşürken
yakalanınca
doktoru
yumrukladı
Yorum (2)
m. d
Bizde olsa dava 2 yil sürer. Saldirgana verilen ceza ertelenir hatta saldirgan kahraman olurdu.. Millet helal olsun derdi..
0
Cevapla
mehmet demirci
aydın sinal a gelsin 3 yumruk 2 yıl 8 ay ertelemesiz geri bırakılmasız 5 yıl denetimli serbestlik olmadan , anlayana
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir