Medimagazin logo

ABD'deki kriz PubMed'i de vurdu!

ABD'deki senato krizi PubMed'i de vurdu!
ABD'deki kriz PubMed'i de vurdu!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Sağlık alanındaki araştırmacıların en çok kullandığı indekslerden biri olan PubMed, ABD'deki kriz nedeniyle minimum personelle hizmet vermeye başladı. PubMed'te 2 gündür güncelleme yapılmazken acil sorular dışında da sorulara cevap verilemeyeceği açıklandı.

 

Sayfada şu uyarı bulunuyor:

"Hükümetin ücretlendirmelerdeki duraksaması nedeniyle PubMed minimum personel ile çalışmaktadır. Bu konudaki bilgiler mümkün olduğunda güncellenecektir ve ajans sadece acil operasyonel sorulara yanıt verecektir.

Hükümetin çalışma durumu ve normal işlemlerin yeniden başlaması ile ilgili güncellemelere http://www.usa.gov adresinden ulaşılabilir"

abd'deki
kriz
pubmed'i
de
vurdu!
Yorum (2)
hasan ekim
Obama fakirlere ucuz sağlık hizmeti sunmak istedi, ama neoconlar bunu bile hazmetmedi. Bu adamların kendi insanlarını bile ölüme attığını göz önüne alırsak bize ve müslüman diğer ülkelere neler yapabileceklerini hayal etmek zor olmasa gerek. Dünyada bilime öncülük eden pubmed'i bile engelleyenlerin ne kötü insan olduğunu artık herkes bilmeli. Türkiye kliniklerinin kendi indeksimizi kurmasının ve çıkardığı dergilerin ne kadar önemli olduğu şimdi artık daha iyi anlaşılıyor. İnşaalah gelecekte pubmed'e daha az muhtaç oluruz, pubmed'de krizden erken kurtulur ve insanlığa hizmete devam eder.
0
Cevapla
ao
Neocon ve NWO zırvaları için bunlar küçük detaylar. Neler planladıklarını ve nasıl düşündüklerini anlamak için ekteki belgeseli izleyin. 1 saatlik 5 bölümden oluşuyor ama harcadığınız zamana değer http://blog.cezmikalorifer.com/the-arrivals-gelenler-belgeseli.html
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir