Medimagazin logo

Tekirdağ'da hasta yakını hemşireyi darbetti! Saldırı anı kamerada

Tekirdağ'da Hüseyin A., Çerkezköy Devlet Hastanesi'ne götürdüğü hasta babası ile ilgilenilmediğini, bu durumu görüntüleyen eşinin dışarı çıkarıldığını iddia edip, hemşire Emrah A.'ya yumruk attı. O anlar güvenlik kamerasına yansırken, gözaltına alınan hasta yakını serbest bırakıldı
Kaynak: DHA
Tekirdağ'da hasta yakını hemşireyi darbetti! Saldırı anı kamerada
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Olay, 20 Aralık'ta Çerkezköy Devlet Hastanesi acil servisinde meydana geldi. Hüseyin A., kanser hastası babası Kemal A.'yı eşi ile acil servise götürdü. Kemal A.'nın serviste tedavisi yapılırken, Hüseyin A.'nın eşi hasta ile yeterince ilgilenilmediğini iddia edip, sağlık çalışanlarını cep telefonu ile çekmeye başladı. Bu sırada sağlık çalışanları, görüntü çekilmemesini isteyip, kadını dışarıya çıkardı. 

İddiaya göre, eşinin çıkarılmasına sinirlenen Hüseyin A., tartıştığı hemşire Emrah T.'ye yumruk attı. O anlar güvenlik kamerasına yansırken, araya giren polis ve güvenlik Hüseyin A.'yı güçlükle sakinleştirdi.

 

Kaymakamlıktan inceleme

Emrah T.'nin şikayeti sonrası Hüseyin A., gözaltına alındı. Savcılık ifadesinde; babası ile ilgilenilmediğini, görüntü alan eşinin dışarı çıkarıldığını, bunun üzerine dayanamayıp, yumruk attığını belirten Hüseyin A., işlemleri sonrası serbest bırakıldı. Çerkezköy Kaymakamlığı ise olaydan 6 gün sonra görüntülerin sosyal medyaya yayılmasının ardından inceleme başlattı. 

tekirdag
hemsire
saglikta siddet
hasta yakini
Yorum (3)
otto rehagen
basına yansıyan şiddet eylemlerinde serbest bırakılma yenileyen olayları tetikliyor.... yumruğu basıp geri gelip muayene oluyorlar rezalet...
19
Cevapla
yazıklar olsun
bi de serbest bırakılmış, yazıklar olsun. şehir eşkiyasının iflahını kesmeden,anasından doğduğuna pişman edecek yeni sağlık yasası çıkmadan bu rezalet düzelmez.
15
Cevapla
HALİT YAŞAR
çok saygideğer bakanliğimizin ''ama'' li bi̇r kinamasi olmamiş mi,,,
1
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir