Medimagazin logo

Samsun'lu veteriner hekimlerde seçim heyecanı

Samsun Sinop Veteriner Hekimler Odası Kongre öncesi meslektaşları tarafından aday gösteren Ahmet Pala, meslektaşlarıyla bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı.
Samsun'lu veteriner hekimlerde seçim heyecanı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

SAMSUN-Önümüzdeki pazar günü yapılacak olan Samsun Sinop Veteriner Hekimler Odası'nda kongre heyecanı başladı. Atakum Oktay Restoran'da bir araya gelen veteriner hekimler kongre öncesi mesleki problemlerini masaya yatırarak çözüm yollarına yönelik fikir alışverişi yaptı.


Samsun Sinop Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu Başkan Adayı Ahmet Pala'nın da bir konuşma yaptığı toplantıda prensip karaları ve mevcut oda yönetimim iki yıllık çalışmaları değerlendirildi.

 

Başkan Adayı Ahmet Pala, meslektaşları tarafından göreve layık görüldükleri takdirde, odanın mevcut hizmet üretemez durumunu hızlı bir şekilde hizmet ve emek üreten bir yapıya kavuşturacaklarını kaydederek, "Bütün kurum ve kuruluşlarda, hatta Türkiye'de kendini gösteren değişim ve gelişimden ne yazık ki odamız yeteri kadar nasibini alamamıştır. Odamız hizmet üretme ve meslektaşlarının ve kendilerinden hizmet bekleyen bölge halkının sorunlarına çözüm üretebilme niteliğini kaybetmiştir. Oylarınızın istikameti ile odamızdaki durağanlığı değiştirmek yönünde bir adım atmanızı istiyorum. Sizlere sunmuş olduğum ve sizlerin içinden olan çalışma arkadaşlarımı ve beni yani listemizi göreve getirdiğiniz takdirde gerçekleştireceğimiz çalışmaların arasında meslektaşlarımızla iletişimi en önemli görev olarak kabul edeceğimi bilmenizi istiyorum. Meslektaşlarımızdan ve üniversite içerisinden seçeceğimiz üyelerimiz ile aktif birer fikir ve bilimsel danışma kurulu oluşturarak odamızı bilimsel ve teknik anlamda yenileyerek ve bölgemizin en aktif odası haline getirmeyi taahhüt ediyorum" diye konuştu.


Samsun Sinop Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu Başkan Adayı Pala, kendisini aday gösteren meslektaşlarına teşekkür ederek kongre sonucunun veteriner hekimler için hayırlı olması temennisinde bulundu.

samsun'lu
veteriner
hekimlerde
seçim
heyecanı
Yorum (1)
SIRRI SATILMIŞ
öncelikle çok sevindim ahmet beyin aday olmasına. veteriner hekimlik mesleğine çok şey katacağından hiç şüphem yok. çünkü kendisiyle önceden 1 yıl beraber çalşıştık. gerçekten samsun halkına ve veteriner hekimlerin sorunlarına çözüm olacağını düşündüğüm insanlardan biri hayırlısı olsun
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir