Medimagazin logo

Sağlık-Sen Kreş projesi hayata geçiyor

Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Genel Başkanı Mahmut Doğan, “Yakın tarihte illerimizde ‘Sağlık-Sen Kreş’ tabelalarımızı göreceğiz. Böylece sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımızın bir sorununu daha ortadan kaldırmış oluyoruz” dedi
Kaynak: DHA
Sağlık-Sen Kreş projesi hayata geçiyor
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının önemli sorunları arasında yer alan kreş sorununa karşı Sağlık-Sen, ‘Kreş’ projesini hayata geçiriyor. Birçok ilde açılması planlanan kreşlerle ilgili Sağlık-Sen Genel Başkanı Mahmut Faruk Doğan, açıklamalarda bulundu.

Doğan, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, göreve geldikleri günden itibaren birçok projeyi hayata geçirdiklerini söyledi. 

Başkan Doğan, “Göreve geldiğimiz günden beri ‘eser sendikacılığı’ dedik, ‘hizmet sendikacılığı’ dedik ve bu yönde sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımızın ihtiyaçlarına cevap verecek somut adımlar attık. Sağlık-Sen Otel, Sağlık-Sen Taksi, Etüt Merkezi, SİMER’den sonra şimdi de sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının en önemli sorunları arasında yer alan kreş problemini ortadan kaldırmak için ‘Sağlık-Sen Kreş’ projesini hayata geçiriyoruz” diye konuştu.

Doğan, önümüzdeki günlerde kreşlerin açılacağının müjdesini vererek, “Yakın tarihte illerimizde Sağlık-Sen Kreş tabelalarımızı göreceğiz. Böylece sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımızın bir sorununu daha ortadan kaldırmış oluyoruz” ifadelerini kullandı.


 

sagliksen
kres
mahmut dogan
sagliksen kres
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir