Medimagazin logo

Sağlık Bakanlığı önüne ambulansla geldi, kapıları kilitledi: Bakan gelmezse kendimi patlatacağım

Ankara'da Sağlık Bakanlığı'nın önüne gelerek kapıları kilitleyen bir ambulans şoförünün "Oksijen tüplerini açtım Sağlık Bakanı gelmezse kendimi patlatacağım" dediği iddia edildi
Kaynak: MEDİMAGAZİN
Sağlık Bakanlığı önüne ambulansla geldi, kapıları kilitledi: Bakan gelmezse kendimi patlatacağım
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

MEDİMAGAZİN - İddiaya göre, Ankara'da Sağlık Bakanlığı'nın önüne gelen bir ambulans şoförü ambulansın kapılarını kilitleyerek “Oksijen tüplerini açtım Sağlık Bakanı gelmezse kendimi patlatacağım' dedi.

İleri Haber'den İzel Sezer'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımına göre, ambulans şoförü, "Onkoloji hastasını taşıdım, 3 saat boyunca hastane hastane dolaştım ama hastayı bırakacak yer bulamadım. Vatandaşlara zarar vermek istemiyorum, sağlık bakanının gelmesini istiyorum” ifadelerini kullandı.

Paylaşımda, şoförün bakanlık önünde eyleminin devam ettiği, kapıyı kilitlemesi nedeniyle şoföre ulaşamadığı ve polisin “Tamam gel, seni sağlık bakanıyla görüştürürüz” diyerek şoförü ikna etmeye çalıştığı kaydedildi.

Bölgeye itfaiye aracı geldiğinin ve geniş bir alana güvenlik şeridi çekildiği ifade edildi. 

Ekiplerin uzun süren ikna çabalarının ardından şoför, eylemini sonlandırdı.


 

saglik bakanligi
ankara
saglik bakani
ambulans soforu
Yorum (7)
doktor
i̇şin tam doğrusunu bilmiyoruz tabi. ama ben kendim için söylüyorum ve tarihe bir not düşmek istiyorum. ben çok sevdiğim halde vede ülkede alanında sayılı tecrübeye sahip hekim olmama rağmen vede hayatımın en verimli olacağım yaşta olmama rağmen bu mesleği bırakma arifesindeyim. nedenleri malümdür.
41
Cevapla
Android
@doktor aynı durumdayız maalesef
10
Cevapla
uzman hekim
doktor rumuzlu meslektaşım gibi bende cerrahi alanda uzman bir hekim olarak en verimli çağımda emekliliği hak ettiğim için hemen emekli oluyorum ve bu ülkede artık yıllarımı verdiğim bu mesleği hiçbir surette yapmama kararı aldım .sebep olanlar övünsünler ülkeye her alanda yaptıkları ile artık..
38
Cevapla
Adil murat
yakinda bakanlık önü hergun bir intihar girişimine sahne olur.yarin oraya ben gidecem.heryerde yandaşlar koltuklarda yüksek maaşla ona buna emir veriyor.bir başhekim maaşı 38 bin tl net....hastane müdürü 4 yıllık mezun imam olanı var 15 bin tl maaş net...4 yıllık mezun uzman memur 22 bin....
34
Cevapla
Yaşar Bülent
ben de yan dal uzmanı olmama e yaşımda ileri olmamasına rağmen emeklilik dilekçesi verdim.bir kişi bile neden bu yaşta emekli oluyorsun diye sormadı ve emekli oldum.bu şartlarda çalışmayı da hiç düşünmedim, sonra üç kuruş aldığın hasta icin milyonlarca lira tazminat öde ..
1
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir