Medimagazin logo

Kayıp hemşirenin aracı bulundu

MALATYA (İHA) - Malatya'da çalıştığı hastaneden evine gitmek için ayrılan ve 45 günden beri kendisinden haber alınamayan hemşirenin kayıp otomobili bulundu. Hemşireden ise halen haber alınamıyor
Kayıp hemşirenin aracı bulundu
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol
MALATYA (İHA) - Malatya'da çalıştığı hastaneden evine gitmek için ayrılan ve 45 günden beri kendisinden haber alınamayan hemşirenin kayıp otomobili bulundu. Hemşireden ise halen haber alınamıyor.

Edinilen bilgiye göre, Malatya Devlet Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Bölümü'nde hemşire olarak görev yapan Özgür Karaağaç, 26 Kasım 2008 tarihinde mesaisinin bitmesiyle birlikte saat 08.00'da hastaneden ayrılmış ve bir daha kendisinden haber alınamamıştı. Eşinden boşanmış ve 1 çocuk annesi olan Özgür Karaağaç, hastaneden ayrılırken bindiği otomobiline de rastlanılmamıştı.

Malatya Asayiş Şubesi Cinayet Bürosu ekipleri alınan bir ihbar üzerine, Sivas Caddesi'ndeki otoparkta yaptığı incelemede kayıp hemşireye ait olan otomobili buldu. Olay Yeri İnceleme Şubesi ve jandarma ekipleri otomobil üzerinde inceleme yaptı.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.


Özgür Hemşire arabasıyla birlikte sır oldu
kayıp
hemşirenin
aracı
bulundu
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir