Medimagazin logo

Amerika'da hemşirelik yapma şansı

Ege Üniversitesi İzmir Atatürk Sağlık Yüksek Okulu'nun düzenlediği Kariyer Günleri'nde “Amerika da Hemşirelik ve Yaşam” konusunda bilgi verildi. BHACARE firması Koordinatörü ( Director of International Nurse Recruitment) Şennur Köroğlu “Amerika da hemşire ve ebe olarak çalışma koşulları ve imkanları” konusunda bilgiler verdi.
Amerika'da hemşirelik yapma şansı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol
BHACARE firması Koordinatörü ( Director of International Nurse Recruitment) Şennur Köroğlu “Amerika da hemşire ve ebe olarak çalışma koşulları ve imkanları” konusunda bilgiler verdi.Ege Üniversitesi İzmir Atatürk Sağlık Yüksek Okulu'nun düzenlediği Kariyer Günleri'nde “Amerika da Hemşirelik ve Yaşam” konusunda bilgi verildi. BHACARE firması Koordinatörü ( Director of International Nurse Recruitment) Şennur Köroğlu “Amerika da hemşire ve ebe olarak çalışma koşulları ve imkanları” konusunda bilgiler verdi.

Amerika'nın hemşirelere çok prestijli bir yaşam imkanı sunduğunun altını çizen Şennur Köroğlu, bunun için ilk şartın iyi derecede İngilizce bilmek olduğunu vurguladı. Genç hemşire adaylarına bilgi veren Köroğlu, ABD'de çalışabilmek için TOEFL ya da IELTS gibi yabancı dil sınavlarından yüksek puanlar alınması gerektiğini söyledi.
Köroğlu “Bir hemşirenin verimli çalışabilmesi için mutlu olması gerekiyor, bu da çalışma saatlerinin uygun ve düzenli olmasının yanı sıra ücret tatmininden geçiyor” dedi. ABD'nin de bu olanakları fazlasıyla sunduğunu söyleyen Köroğlu, “Meslekte ilerlemek ve rahat bir hayat için tüm hemşirelerin bu avantajdan faydalanabilmesi adına buradayım” dedi.
amerika'da
hemşirelik
yapma
şansı
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir