Medimagazin logo

Eski sağlık müdürü, özel hastaneye genel müdür oldu

Eski sağlık müdürü, özel hastaneye genel müdür oldu
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Gaziantep Sağlık Müdürlüğü görevini 7 yıl başarıyla yürüttükten sonra yaklaşık iki yıl önce Özel Sani Konukoğlu Hastanesinde genel müdür yardımcısı ve başhekim olarak göreve başlayan Dr. Yusuf Ziya Yıldırım, genel müdürlük görevine atandı.


Dr. Yıldırım, görevi devraldığı Gürkan Tural’ın hizmet çıtasını daha yukarılara taşımak için çaba göstereceğini belirterek, “Rahmetli Sani Konukoğlu’nun 1993 yılında temelini attığı ve bugün Türkiye’nin en büyük özel hastanesi olan Özel Sani Konukoğlu Hastanesi’nde genel müdür olarak atanmaktan gurur duyuyorum” dedi.


Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Genel Müdürlüğü görevini üstlenen Dr. Yıldırım, 1968 yılında Gaziantep’te doğdu. Atatürk Üniversitesi ve Dicle Üniversiteleri Tıp Fakültelerinde tıp eğitimi alan Dr. Yıldırım, Şırnak’ta 2 yıl mecburi hizmetini tamamladıktan sonra Gaziantep Sağlık Müdürlüğü bünyesindeki çeşitli birimlerde görev aldı. 1999-2003 yılları arasında SANKO Holding’te de görev yapan Dr. Yıldırım, Şubat 2003’te Gaziantep Sağlık Müdürlüğü görevine atandı. Yaklaşık 7 yıl Sağlık Müdürü olarak görev yapan Dr. Yıldırım, 2009 yılı sonunda devlet memurluğundan istifa ederek Özel Sani Konukoğlu Hastanesinde Genel Müdür Yardımcısı ve Başhekim olarak göreve başladı.

eski
sağlık
müdürü
özel
hastaneye
genel
müdür
oldu
Yorum (1)
halil öztürk
yusuf abiye yeni görevinde başarılar dilerim
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir