Medimagazin logo

Tatilde alınan kiloları vermek için bir kaç dakika

Yaz sıcaklarının devam ettiği şu günlerde tatil yerlerinde yenen açık büfe yemekler ve geride bıraktığımız ramazan ayında tüketilen gıdalar kilo yapmaya başladı.
Kaynak: MİLLİYET
Tatilde alınan kiloları vermek için bir kaç dakika
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Aldığınız kilolardan kurtulmanın en kolay yolu ise Laserlipoliz yöntemi. Sabah kilolu olarak başladığınız günlük hayatınıza öğleden sonra fit bir vücut ile devam edebilirsiniz. Kilolardan hızlıca kurtulmanın yöntemini Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper TUNCEL açıklıyor.
 
Açık büfeyle geçen yaz tatilinin ardından, ramazan ayında, iftar ve sahurdaki hızlı gıda tüketimi, kilo almaya adeta davetiye çıkardı. Bir de üzerine tatlının en çok tüketildiği bayramın da sona ermesiyle özellikle kilo problemi yaşayan kişileri kara kara düşündürmeye başladı. Alınan kiloların en kısa yoldan vermenin yollarından birini Op. Dr. Alper Tuncel açıkladı; ameliyatsız, ağrısız cilt sıkılaştırma özelliği bulunan Laserlipoliz yöntemi.
 
Laserlipolizin en önemli özelliği cilt sıkılaştırma özelliği olduğu için cildinde gevşeklik sorunu olan ve yağ aldırma işlemi yapılamayan birçok kişi bu yeni yöntemden faydalanıyor.
 
Diyete, spora gerek kalmadan…
 
Kilo vermek adına yapılan diyetlere ve uzun soluklu spor çalışmalarına vakti olmayanların imdadına yeni bir yöntem yetişiyor. Kısa süren tek bir seans ile etkisini gösteren Laserlipoliz yöntemi sayesinde, ağrısız ve acısız istenilen kilonun verilebildiğini belirten Op. Dr. Alper Tuncel, yöntemin çok fazla hastası tarafından tercih edildiğini belirtiyor.  
 
Güne kilolu başlayanlar, günü fit bitiriyor
 
Yaz sıcaklarının devam ettiği günlerde, fit görünmek ve doğum sonrası alınan kilolarından kurtulmak isteyenlerin bu yöntemi tercih ettiğini belirten Alper Tuncel, tek seansta gözle görülür farkların oluştuğunu dile getiriyor. “Diğer uygulanan yöntemlerin aksine Laserlipoliz ağrısız gerçekleşiyor. Cerrahi uygulamalarla yapılan ve iyileşme süreci uzun olan Liposuction yönteminden çekinenler için Laserlipoliz uygun bir çözüm.” diyen Tuncel, sabah kilolu olarak başladığınız günlük yaşamınıza öğleden sonra fit girebilmenin mümkün olduğunu söylüyor.
 
 
Açık Büfelere Dikkat!
 
Turistik tesislerin vazgeçilmezleri olan açık büfelerin, iştah açıcı ve cezbedici görüntüsünün tabakları doldurmaya yettiğini söyleyen Tuncel, “Tabağa eklenen her gıda yeni kilolar olarak vücudumuza ekleniyor. Tatil olduğu için iş ve spor da bir kenara bırakılıyor, bünye kilo olmaya müsait konuma geliyor” diyerek tatilin sonunu fit bir vücutla bitiremeyenlerin de Laserlipoliz yöntemine sıkça başvurduğunu belirtiyor. Vücudun istenilen bölgesine uygulanabilen yöntem sayesinde istenmeyen kilo görüntülerinin yok olması mümkün hale geliyor.

tatil
bayram tatili
tatil sağlığı
kilo vermek
yaz
spor
diyerek
ramazan
yağ aldırma
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir