Medimagazin logo

MHRS online hastane randevu sistemi

MHRS online hastane randevu sistemi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

MHRS Hastane randevu sistemi ile hastane randevusu almak artık çok kolay. Hastane randevusu için internet üzerinden MHRS’yi kolaylıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda hastane randevu almak için Sağlık Bakanlığı’na bağlı olan ALO 182 telefon hattını da kullanabilirsiniz.

Hastane randevu (MHRS) sistemi, hastanelerde tarih ve saat baz alınarak, hastane ve hekim seçimleri yapılabilen ve böylece istediğiniz saatte randevu alarak muayene ve işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir sistemdir.

MHRS Randevu Sistemi İçin Tıklayınız 

ONLİNE RANDEVU - MHRS WEB

Hastane randevu (MHRS) sisteminden yararlanabilmeniz için sisteme kaydınızı yapmanız, bunun için de hastane randevu (MHRS) sistemine T.C. kimlik numaranız, adınız, soyadınız, cinsiyetiniz, doğum yeriniz, doğum tarihiniz, baba adınız, anne adınız, cep telefonunuz, sabit telefonunuz, e-posta adresiniz ve onay için e-posta adresiniz, parolanızı ve onay için tekrar parolanızı bilgilerinizi gitmelisiniz. Hastane randevu (MHRS) sistemine kayıt olmanız için bir de “Kaydet” butonuna tıklamalısınız. Böylece, sizin de bir hastane randevu (MHRS) sistemine kaydınız oluşacaktır.

Gelişen teknoloji sayesinde internet üzerinden çok kolay bir şekilde hastane randevu (MHRS) alma işleminizi yapabileceksiniz. İnternet üzerinden hastane randevu (MHRS) alma işlemi için yukarıda sizler için vermiş olduğumuz internet bağlantı adresine tıklayınız. Açılacak olan sayfada karşınıza online hastane randevu alma sistemi olan MHRS gelecektir. MHRS üzerinden hastane randevu alma işleminize sayfanın sağ kısmında yer alan “Randevu Al” sekmesine tıklayarak başlayabilirsiniz.

TELEFONLA RANDEVU - ALO 182

ALO 182 telefon hattı ile rahatlıkla hastane randevunuzu alabilirsiniz. ALO 182’den hastane randevusu almak için telefonunuzdan 182’yi çeviriniz. Karşınıza bir operatör gelecektir. Operatör size hangi hastaneden randevu almak istediğinizi soracaktır. Hastane randevu için hangi hastanenin hangi bölümünden randevu almak istiyorsanız operatöre belirtiniz. Ardından hangi doktordan hastane randevusu almak istediğinizi iletiniz. Size istediğiniz doktorun uygun gün ve saati operatör tarafından bildirilecektir. İstediğiniz gün ve saati seçiniz. Daha sonra hastane randevu almak istediğiniz hastanın T.C. kimlik numarası sizden istenecektir.

T.C. kimlik numaranızı ilettikten sonra hastanın isim ve soyismini doğrulayınız. Doğrulamanızı yaptıktan sonra istediğiniz hastaneden, istediğiniz doktordan, istediğiniz gün ve saate hastane randevunuzu alabilirsiniz.
Eğer bir terslik oldu ve hastane randevunuza gidemeyeceksiniz. Bu yüzden hastane randevunuzu iptal etmek istiyorsunuz. Yine ALO 182 telefon hattını arayarak hastane randevunuzu iptal edebilirsiniz.

hastane randevu 182
hastane randevu
online
hastane randevu iptal
hastane randevu iptal etme
hastane randevu iptali e hastane randevu alma hastane randevu telefon numarası
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir