Medimagazin logo

Balonlu ameliyat, sinüzit hastalarına umut oldu

Sivas'ta özel hastanede, kanamanın daha aza indirildiği balonlu sinüzit ameliyatı yapıldı. Amerikan Sağlık Örgütü (FDA) tarafından da kabul gören bu ameliyatla, hastalar kısa sürede ayağa kalkabiliyor
Balonlu ameliyat, sinüzit hastalarına umut oldu
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol
Sivas'ta özel hastanede, kanamanın daha aza indirildiği balonlu sinüzit ameliyatı yapıldı. Amerikan Sağlık Örgütü (FDA) tarafından da kabul gören bu ameliyatla, hastalar kısa sürede ayağa kalkabiliyor.

Sivas Özel Anadolu Hastanesi, Türkiye'de çok az merkezde yapılan ameliyat yöntemlerinden birisi olan balonlu sinüzit ameliyatı tekniğini uygulamaya başladı. Op. Dr. Alparslan Bayyozgat başkanlığındaki ekip, ilaç tedavisine cevap vermeyen hastalarını ameliyatla sağlığına kavuşturuyor. Bayyozgat, hastanede ilk defa yaptıkları balonlu sinüzit ameliyatının çok başarılı geçtiğini söyledi. Bu ameliyatla hastanın daha az kan kaybettiğini vurgulayan Bayyozgat, hastaların daha kısa sürede taburcu olduğunu ifade etti. Bayyozgat, balonlu sinüzit ameliyatının yeni bir teknoloji olduğunu sözlerine ekledi.

Zaman
balonlu
ameliyat
sinüzit
hastalarına
umut
oldu
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir