Medimagazin logo

Zimmer Biomet, Ankara İnovasyon Merkezi'ni açtı

Zimmer Biomet Holdings, şirketin ileri teknolojilerini sergilemek üzere Ankara'da yeni bir İnovasyon Merkezi açtı
Zimmer Biomet, Ankara İnovasyon Merkezi'ni açtı
Zimmer Biomet EMEA Başkanı Wilfred van Zuilen
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Küresel medikal teknoloji lideri Zimmer Biomet Holdings, Inc. (NYSE ve SIX: ZBH), şirketin ileri teknolojilerini, cerrahi robotlarını ve implantlarını sağlık hizmeti müşterilerine sergilemek üzere Ankara'da yeni bir İnovasyon Merkezi açtı.

Zimmer Biomet EMEA Başkanı Wilfred van Zuilen, "Müşterilerimiz artık çözümlerimize daha da yaklaşabilecek ve Zimmer Biomet'in implantlarının, teknolojisinin ve verilerinin sağlık hizmetleri verimliliğini ve hasta sonuçlarını nasıl iyileştirebileceğini daha iyi anlayabilecekler" dedi.

Erik Antos

Zimmer Biomet Gelişmekte Olan Pazarlar Başkan Yardımcısı Erik Antos ise konuşmasında "Zimmer Biomet'in Ankara İnovasyon Merkezi, bölgeye yaptığımız yatırımın bir sonraki adımıdır ve sağlık hizmetlerinde dönüşümün yaşandığı bu dönemde müşterilerimizin ivmelerini korumalarına yardımcı olma konusundaki kararlılığımızı göstermektedir" ifadelerine yer verdi.

Antos, "Ankara İnovasyon Merkezi'nde müşteriler, hastaların kişisel ve bağlantılı dijital deneyimler için artan beklentileri ve verimliliği artırmaya, hastaların acılarını hafifletmeye ve dünyanın dört bir yanındaki insanların yaşam kalitesini iyileştirmeye yardımcı olan veri odaklı içgörüleri nasıl sunduğumuz hakkında daha fazla bilgi ediniyor" ifadelerini kullandı.

Bireysel hastalar için kararlar verebiliyor

Şirketin sunduklarının merkezi bir parçası olan ZBEdge, ortopedi alanında benzersiz bir medikal teknoloji platformu sunmak için birden fazla Zimmer Biomet teknolojisi, implantı ve hizmetini bir araya getiriyor.

Zimmer Biomet MENAT Genel Müdürü Farah Hamdan, "ZBEdge ile Zimmer Biomet'in entegre dijital teknolojiler, robotik, implantlar ve danışmanlık hizmetleri paketi artık birlikte çalışma, tüm hasta sürecinde veri toplama ve paylaşma gücüne sahip" şeklinde konuştu.

Farah Hamdan

Optimize edilmiş bakım arayışında, cerrahlar ve bakım ekipleri, ameliyathanede ve bakımın diğer her aşamasında, veri kaynaklı klinik bilgiler ve hassas teknolojilerle bireysel hastalar için kararlar verebiliyor.

Daha akıllı, daha hızlı ve daha iyi çözümler..

ZBEdge, teknolojileri birbirine bağlayarak, iletişimi kolaylaştırarak ve iş akışlarını otomatikleştirerek verimliliği artırmaya yardımcı oluyor. Bakım ekipleri, hastanelerinin performansının gerçek zamanlı olarak anlaşılmasından faydalanarak verimliliği ortaya çıkarma ve sonuçları optimize etme fırsatlarını gerçekleştirmek için daha iyi bir konumda bulunuyor.

Hamdan, "Zimmer Biomet dijital teknolojileri, robotları, implantları ve hizmetleri birbirine bağlayarak cerrahları, yöneticileri ve hastaları daha akıllı, daha hızlı ve daha iyi çözümlerle güçlendirmeyi amaçlıyoruz" sözlerini kullandı.

MENAT bölgesi, Zimmer Biomet için önemli bir müşteri tabanı ve son 10 yılda sağlık teknolojilerine olan ilgi ve benimseme önemli ölçüde artırdı.

ankara inovasyon merkezi
zimmer biomet holdings
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir