Medimagazin logo

Sen Çok Yaşa Projesi Pfizer Türkiye’ye ödül getirdi

Pfizer Türkiye, ‘Sen Çok Yaşa’ Projesi ile 2015 Best Business Awards’da “En İyi Pazarlama Kategorisi”nde ödüle layık görüldü. Best Business Awards, İngiltere’nin en prestijli ödülleri arasında gösteriliyor. Ödüle layık görülen şirketlerde aranan kriterler arasında yaptıkları işte mükemmellikten ödün vermemek yer alıyor.
Sen Çok Yaşa Projesi Pfizer Türkiye’ye ödül getirdi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Pfizer Türkiye, sağlıklı yaşama ve yaşlanma bilincini geliştirmeyi hedeflediği ‘Sen Çok Yaşa’ projesi ile gerçekleştirdiği çok boyutlu kamuoyu iletişimi ve farklı paydaşlarla işbirliği içinde yürüttüğü bilinçlendirme çalışmalarıyla İngiltere’nin en önemli pazarlama ödüllerinden biri olan Best Business Award’a layık görüldü. İş ve kişisel ödüller alanında faaliyet gösteren dünya lideri Awards Intelligence tarafından düzenlenen ve 20’den fazla bağımsız ve alanında uzman jüri kadrosuyla Best Business Awards, İngiltere’nin en prestijli ödülü olarak görülüyor.

 

Pfizer'in global ölçekte yürüttüğü 'Get Old' projesinin Türkiye ayağı olan 'Sen Çok Yaşa' projesi, yaşlanma kavramını klişelerden çıkarmayı hedefliyor. Toplum nezdinde yaşlılıkla ilgili olumsuz algıları ortadan kaldırarak, sağlıklı yaşlanma ve dolu dolu yaşama konuları çerçevesinde farklı mecralar aracılığı ile diyalog geliştirerek halkı bilinçlendiriyor. İleriki dönemlerde de Pfizer olarak bu alanı sahiplenmeye devam ederek, bireylerde sağlıklı ve mutlu yaşama ve yaşlanma bilincini geliştirmeyi, sağlıklı yaşama dair ipuçları, koruyucu önlemler gibi konularda bilgiler sunmaya devam edecek. Bu doğrultunda en son hayata geçirdiği sencokyasa.comsitesiyle düzenli tarama, beslenme, egzersiz ve hastalıklardan korunma hakkında verdiği mesajlarla halka ulaşıyor.

 

 

Pfizer Türkiye’nin En İyi Pazarlama kategorisinde aldığı ödülle ilgili Best Business Awards 2015 jüri başkanı Matt Lumb, “Pfizer Türkiye, son derece kararlı bir şekilde yürüttüğü ‘Sen Çok Yaşa’ projesi ile her yaştan insanların sağlıklı yaşam konusunda bilgilenmesine yardımcı oluyor. Bu proje kapsamında ‘Yaşamları daha fazla yıl, yılları daha fazla yaşamla doldurmak için çalışıyoruz.’ sloganı ile Pfizer Türkiye, farklı paydaşlarla işbirlikleri, basın ilişkileri, araştırma ve anketler, belgeseller ve halkla buluştukları etkinlikler gibi araçları yaratıcı bir şekilde kullanıyor. Projenin dört ana konusu olan düzenli tarama, beslenme, egzersiz ve hastalıklardan korunma hakkında verdiği mesajlarla Türk halkının sağlığı üzerinde önemli bir etki bırakıyor” dedi.

 

Pfizer Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü SedaTamur Oğralı şunları söyledi: “Pfizer'in global ölçekte yürüttüğü 'Get Old' projesinin Türkiye ayağı olan 'Sen Çok Yaşa'ile yaşlanma kavramına olan bakış açısını değiştirmeyi hedefliyoruz. Sağlıklı yaşlanma ve dolu dolu yaşama konuları çerçevesinde yürüttüğümüz uzun soluklu itibar projemiz ‘Sen Çok Yaşa’ ile Pfizer olarak tüm dünyada bu alanı sahiplenerek sağlıklı yaşama ve yaşlanma hakkında bir diyalog platformu oluşturmak, sektöre ve topluma öncülük etmek istiyoruz. Bu şekilde, bireylerde sağlıklı ve mutlu yaşama ve yaşlanma bilincini geliştirmeyi, doğru yaşam tercihleri, koruyucu önlemler gibi pek çok konuda insanların ihtiyaç duydukları bilgiyi sunmayı hedefliyoruz. Yaptığımız işin uluslararası ölçekte takdir görmesi de bizim için çok büyük gurur ve mutluluk kaynağı. Aldığımız bu ödülle, projemizi önümüzdeki günlerde çok daha motive bir şekilde farklı kanallarda sürdüreceğiz.’’

 

 

 

Best Business Awards İle ilgili daha fazla bilgi için:http://www.bestbusinessawards.co.uk/index.asp

sen çok yaşa
pfizer türkiye
best business awards
2015
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir