Medimagazin logo

Menarini Türkiye Saha Tanıtım Direktörlüğüne Ecz. Rana Şengil atandı

Köklü geçmişi ve yüksek kalite anlayışı ile erişilebilir sağlık çözümleri sunan Menarini Türkiye’de Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev alan Ecz. Rana Şengil, Saha Tanıtım Direktörü olarak atandı.
Menarini Türkiye Saha Tanıtım Direktörlüğüne Ecz. Rana Şengil atandı
Ecz. Rana Şengil
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

İtalya’nın en büyük ilaç şirketi Menarini’nin Orta Doğu, Türkiye ve Afrika (META) Bölgesi’nin yönetildiği Türkiye’de organizasyondaki yeniden yapılandırma kapsamında yapılan atamalar devam ediyor. Menarini Türkiye’de uzun yıllar farklı pozisyonlarda görev alan ve en son Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevini üstlenen Ecz. Rana Şengil, Saha Tanıtım Direktörü olarak atandı. Ocak 2022 itibari ile yeni görevine başlayan Ecz. Rana Şengil, saha ekibi yönetiminden sorumlu olarak Menarini Türkiye Ülke Müdürü Cenk Balcı’ya raporlayacak.

İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunu olan Ecz. Rana Şengil, İstanbul Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisansını tamamladı. İlaç sektöründeki kariyerine Ürün Müdürü olarak başlayan Şengil, Menarini Türkiye’ye 1998 yılında Ürün Müdürü olarak katıldı. Grup Ürün Müdürlüğü, Analjezik Antibiyotiklerden Sorumlu Pazarlama Müdürlüğü, Beşerî Ürün Grubu’nun Pazarlama Müdürlüğü görevlerinden sonra, son olarak Menarini Türkiye Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü olan Ecz. Rana Şengil, Ocak 2022 itibari ile Menarini Türkiye Saha Tanıtım Direktörü görevini üstlenmektedir.

menarini
ecz. rana şengil
atama
saha tanıtım direktörü
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir