Medimagazin logo

Johnson and Johnson MedTech NORDICS’e yeni genel müdür

Dünyanın en büyük sağlık şirketlerinden biri olan Johnson and Johnson’da, Türkiye çatısı altından küresel arenaya önemli atamalar gerçekleşmeye devam ediyor. Johnson and Johnson MedTech Türkiye ve MISSAGenel Müdürü olarak görev yapmakta olan Refik Öner, Johnson and Johnson MedTech NORDICS Genel Müdürü olarak atandı.
Johnson and Johnson MedTech NORDICS’e yeni genel müdür
Refik Öner
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

135 yıllık tarihinden ve küresel vizyonundan aldığı ilhamla, hasta / cerrah / hemşire odaklı yaklaşımıyla, etik değerleriyle örnek teşkil eden Johnson & Johnson MedTech Türkiye, küresel görevlere ihraç ettiği yöneticileri ile ülkemizin bayrağını uluslararası arenada dalgalandırıyor.

Refik Öner, Johnson & Johnson MedTech organizasyonuna, Gelişmekte Olan Pazarlar Strateji ve Operasyon Koordinasyon Direktörü göreviyle 2018 yılında katıldı.  Öner, 2019 yılında Johnson & Johnson MedTech Türkiye ve MISSA Genel Müdürlüğü görevini üstlendi.  Covid-19 salgınının ve güç ekonomik koşulların yarattığı çetin bir iş ortamında görevini başarıyla yapan Refik Öner, 1 Nisan 2022 itibariyle Johnson & Johnson MedTech NORDICS (İsveç, Norveç, Danimarka, Finlandiya, İzlanda) Genel Müdürlüğü görevine atandı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden 1997 yılında mezun olan Refik Öner, Johnson & Johnson’a katılmadan önce, Procter & Gamble, Reckitt Benckiser ve Koç Grubu şirketlerinde yöneticilik görevleri üstlendi.  Yaklaşık 25 yıllık iş yaşantısında, Türkiye, Birleşik Krallık, Kıta Avrupası, ABD, Ortadoğu, Afrika gibi birçok coğrafyadaki farklı iş birimlerinde artan sorumluluklarla yöneticilik yapan Öner, çok çeşitli deneyimler ile dolu bir kariyer geçmişine sahip.

Refik Öner, 2022 yılı içinde eşiyle birlikte İsveç’e taşınarak yeni görevine ve kariyerine Stockholm’de devam edecek.

johnson and johnson
genel müdür
medtech
atama
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir