Medimagazin logo

Berko İlaç’ta yeni yönetici atamaları

Berko İlaç; Fabrika Müdürlüğü, Ar-Ge Koordinatörlüğü ve Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Müdürlüğü pozisyonlarına yeni atamalar gerçekleştirildi.
Berko İlaç’ta yeni yönetici atamaları
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Yenilikçi bakış açısı, 600’ü geçen çalışanı ve dünya standartlarında 3 fazdan oluşan 21 bin metrekarelik üretim tesisiyle son yılların en hızlı büyüyen kariyer firması olan Berko İlaç’ta, yeni yönetici atamaları gerçekleşti.

Nursel Gülsoy Bozyel

Ankara Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunu olan Nursel Gülsoy Bozyel, yine Ankara Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde Biyoteknoloji yüksek lisansını tamamlamıştır. Ocak 2001- Eylül 2015 tarihleri arasında Mustafa Nevzat İlaç’ta çalışan Gülsoy, kalite kontrol, analitik geliştirme, üretim departmanlarında görev yapmış ve son olarak üretim müdürü unvanı ile çalışmıştır. Mayıs 2016 tarihinden bu yana Berko İlaç’ta üretim müdürü olarak başarılı bir şekilde görev yapan Nursel Gülsoy Bozyel, Berko İlaç Fabrika Müdürlüğü pozisyonuna terfi etmiştir.

Serap Odabaşı

ODTÜ Kimya bölümü mezunu olan Serap Odabaşı, Marmara Üniversitesi Farmasötik Kimya bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. Çalışma hayatına Fako İlaç’ta başlayan ve Toprak İlaç’ta devam eden Odabaşı, sırası ile 12 yıl Bilim İlaç’ta Ar-Ge müdürlüğü, Onko Koçsel İlaç’ta Ar-Ge direktörlüğü ve 3 yıl Biofarma İlaç’ta Ar-Ge direktörlüğü görevlerini sürdürmüştür. 2017 yılında Berko İlaç Ar-Ge Koordinatörlüğü pozisyonuna atanan Serap Odabaşı, görevini başarıyla sürdürmektedir.

Aslı Türkay

İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini alan Aslı Türkay, Yeditepe Üniversitesi İşletme bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. Kasım 2003 – Ekim 2017 tarihleri arasında Sandoz İlaç’ta çalışan Türkay, sırası ile Ar-Ge, proje, ruhsatlandırma, portfolio, lansman ve stratejik planlama departmanlarında farklı pozisyonlarda görev yapmış ve son olarak iş geliştirme departmanında iş geliştirme müdürü unvanı ile çalışmıştır. Aslı Türkay, Berko İlaç Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Müdürü olarak atanmıştır ve başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

berko i̇laç
atama
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir