Medimagazin logo

Ahmet Akçal, Boehringer Ingelheim Global Medikal Müdürü olarak atandı

Boehringer Ingelheim Türkiye’de Medikal İşler Departmanı’nda Medikal Danışman olarak görev yapmakta olan Ahmet Akçal, Boehringer Ingelheim Global ekibinde Global Medikal Müdür olarak görevine devam edecek.
Ahmet Akçal, Boehringer Ingelheim Global Medikal Müdürü olarak atandı
Ahmet Akçal
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Bugün ve nesiller boyunca insanların ve hayvanların sağlığını, yaşamlarını iyileştirecek, dönüştürecek çığır açıcı tedaviler geliştirme misyonuyla faaliyetlerini sürdüren Boehringer Ingelheim, hem çalışanlarının esenliğini ve mutluluğunu artırmaya yönelik uygulamaları hem de sunduğu kariyer gelişim fırsatları ile öne çıkıyor. 

Bu kapsamda şirket, global atamalarından birini daha açıkladı. Boehringer Ingelheim Türkiye, son olarak Medikal İşler Departmanı’nda Medikal Danışman olarak görev alan Ahmet Akçal’ın Global Medikal Müdür olarak kariyerini sürdüreceğini duyurdu. 

2016 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olan Ahmet Akçal, Boehringer Ingelheim Türkiye’deki kariyerine 2021 yılında Medikal Danışman olarak başladı. Medikal İşler Departmanı’nda Medikal Danışman olarak görevine devam eden Akçal, ürün lansman süreçlerinin medikal sorumluluğunun yanı sıra, birçok öncü projeyi hayata geçirdi. Ahmet Akçal’ın bu çalışmaları lokal ve bölgesel IMETA Medikal ödülleriyle tanındı. 

Akçal, 15 Mayıs 2024 itibarıyla merkezi Almanya’da bulunan Boehringer Ingelheim Global merkezinde yeni pozisyonuyla kariyerine devam edecek.

boehringer ingelheim turkiye
atama
ahmet akcal
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir