Medimagazin logo

YDUS (Genel Cerrahi-Genel Şirürji) Sonuçları açıklandı

YDUS (Genel Cerrahi-Genel Şirürji) Sonuçları açıklandı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

2014 Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (2014-YDUS): Genel Cerrahi -Genel Şirürji Alanına Ait Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması
 

2014-YDUS Yerleştirme sonuçları 10 Şubat 2015 tarihinde ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr İnternet adresinden açıklanmıştır.

Ancak Genel Cerrahi -Genel Şirürji Testinde yer alan bazı soruların iptali ile ilgili açılmış olan davalarda mahkeme kararı beklendiği için bu alanla ilgili yerleştirme sonuçları yukarıda anılan tarihte açıklanamamıştır.

Bu alanda yer alan bazı soruların iptali ile ilgili açılmış olan davalar geri çekildiğinden bu alandaki yerleştirme sonuçları 5 Mart 2015 tarihinde, saat 15:00'den itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr İnternet adresinden açıklanacaktır.

Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen İnternet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler ekte verilmiştir.

Adaylara duyurulur.

ydus
(genel
cerrahi-genel
şirürji)
sonuçları
açıklandı
Yorum (1)
se
ancak geri çekilip, kurtarabilmişler. ucu açık sorular büyük sınavlarda niye yapılmamalı bu bir uyarı..başasistanlık gibi torpilin ayyuka çıktığı sınavlara yandalda eklenmiş oldu, sırada TUS var.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir