Medimagazin logo

Yan Dal Sınav sonuçları açıklandı!

Yan Dal Sınav sonuçları açıklandı!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

 2014 Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (2014-YDUS): Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması
 

2014-YDUS yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Yerleştirme sonuçları 10 Şubat 2015 tarihinde, saat 17:00'den itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr İnternet adresinden açıklanacaktır.

Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen İnternet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler ekte verilmiştir.

 

Genel Cerrahi-Genel Şirürji Testinde yer alan bazı soruların iptali ile ilgili açılmış olan davalarda mahkeme kararı beklendiği için bu alanla ilgili yerleştirme sonuçları ilgili mahkemelerin nihai kararı sonrasında açıklanacaktır.

Adaylara duyurulur.

 

ÖSYM BAŞKANLIĞI

 

 Yerleştirme Sonuçları
 Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler

yan
dal
sınav
sonuçları
açıklandı!
Yorum (1)
surgeon
genel cerrahi yerleştirme sonuçları soruların iptali için mahkemeye başvurması nedeniyle açıklanmadı.mahkeme ne kadar sürer belli değil..bu nasıl bir sistem?? ÖSYM bizi köy meydanında sallandırarak ÖSYM nin sınavlarına girecek kişilere gözdağı veriyor..bakın diyor eğer itiraz eder de hakkınızı ararsanız mahkemelerde sürünürsünüz diyor...5-6 ay sıkı bir şekilde sınava çalıştım ve bi yer kazanacak puanı aldım ama mahkeme sonucunu beklemek zorundayım..en az bir yıl diye tahmin ediyorum.. hayatımdan bir yılı çalan ÖSYM'ye hakkımı helal etmiyorum
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir