Medimagazin logo

Vakıf Gureba Hastanesi'nde akupunktur polikliniği açıldı

Bezm-i Alem Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde kurulan akupunktur polikliniği törenle hizmete açıldı
Vakıf Gureba Hastanesi'nde akupunktur polikliniği açıldı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

İSTANBUL -AA- Bezm-i Alem Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde kurulan akupunktur polikliniği törenle hizmete açıldı.

Törende konuşan Başhekim Doç. Dr. Turan Aslan, toplumda çok bilinen bir tedavi yöntemi olmayan akupunktur ile her türlü ağrı, obezite ve sigaraya bağımlılığın giderilmesine yönelik tedaviler yapılabildiğini belirtti.

Polikliniğin diğer tüm branşlardan destek alarak disiplinli bir çalışma içinde olacağını anlatan Aslan, çalışmaların yurt içi ve yurt dışındaki üniversiteler ile iletişim içinde sürdürüleceğini ifade etti.

Akupunktur Derneği Başkanı Dr. Nüzhet Ziyal, açılış törenine katılanlara tedavi hakkında bir bilgilendirme sunumu yaptı.
Polikliniğin sorumlu hekimi Uzman Dr. Hamdi Delatioğlu da tedavi sırasında hastalara klasik müzik ve uzak doğu müziği eşliğinde tedavi uygulayacaklarını belirterek, tedavi sırasında hastalarına Çin çayı ikram edeceklerini söyledi.

vakıf
gureba
hastanesi'nde
akupunktur
polikliniği
açıldı
Yorum (2)
muammer çelik
öncelikle akapuntur polikliniğini düşünüp hayata geçiren bnütün sağlık personeli ve emeği geçen herkese binlerce kez teşşekür ederm.tabii geçmişten günümüze kadar ünü ve sağlıkta faydalarının sayısı çok fazla olduğunu öğrenmiştim ve böyle bir sağlık yönteminin devlet hastanesinde olmasıda biz hatalar açısından çok büyük bir önem arz etmekte: bütün hastane personeli ve çalışanlarına yürekten teşşekür ediyorum...
15
Cevapla
Özge aydın
Öncelikle hastanede böyle bir bölüm yok yalan haber hastaneyi aradığınızda böyle bir bölüm olmadığını soyluyorlar
1
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir