Medimagazin logo

Turhal Devlet Hastanesi Başhekimliğine Tüzün atandı

Tüzün, yaptığı açıklamada, hastanede kulak burun boğaz hastalıkları uzmanı olarak dört yıldır görev yaptığını söyledi.
Turhal Devlet Hastanesi Başhekimliğine Tüzün atandı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Öncelikli amaçlarının Turhal'a yapılması planlanan yeni hastanenin bir an önce temelinin atılması olduğunu belirten Tüzün, "İnşallah, kısa sürede hastanemizin temeli atılır. Bir an öncede inşaatı tamamlanır ve hastanemiz hizmet vermeye başlar" dedi.

Engelli vatandaşlara rapor vermeye başlayacaklarını dile getiren Tüzün, şöyle konuştu:

"Engelli vatandaşlarımız raporları daha önce Tokat Devlet Hastanesine başvurarak almaktaydı. Bu da ilçemizdeki engelli vatandaşlarımızın Tokat'a birkaç kez gidiş geliş yapmalarını gerektirmekteydi. Bu durum hem engelli vatandaşlarımız için hem de onlara eşlik eden yakınları için ciddi sıkıntılara neden oluyordu. Bizler Turhal Devlet Hastanesi yönetimi olarak, engelli vatandaşlarımızın yaşadıkları bu sıkıntıları gidermek için gerekli yasal düzenleme ve alt yapıyı oluşturarak 28 Ocak 2015 tarihinden itibaren engelli raporu vermeye başlayacağız."

turhal
devlet
hastanesi
başhekimliğine
tüzün
atandı
Yorum (2)
sedat akkan
sn.dursun tüzüne görevinde başarılar dilerim çalışkan dürüst ve başarılı bir arkadaştır yaklaşık 4 yıl birlikte çalıştık tüm gücünü ve özverisini kullanıp en iyi şekilde bu görevi yapacağına inancım tamdır başarılar
0
Cevapla
sedatakkan
dürüst bir yönetici harika bir ekip size yürekten başarılar
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir