Medimagazin logo

Trafik kazası geçiren Binali Yıldırım'ın doku nakli ameliyatını Prof. Dr. Ömer Özkan yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte gittiği Azerbaycan’da trafik kazası geçiren AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım’ın doku nakli ameliyatını Antalya’dan İstanbul’a giden Prof. Dr. Ömer Özkan yaptı
Kaynak: Sabah - Erdoğan Öztürk
Trafik kazası geçiren Binali Yıldırım'ın doku nakli ameliyatını Prof. Dr. Ömer Özkan yaptı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Geçirdiği kazanın ardından ilk tedavisi Azerbaycan'da yapılan Binali Yıldırım İstanbul'daki Başakşehir Çam Sakura Hastanesi'ne getirildi. Kafasındaki doku kaybı nedeniyle ameliyatına karar verilen Yıldırım için bu konuda Türkiye'nin ve dünyanın sayılı bilim insanlarından Prof. Dr. Ömer Özkan'ın İstanbul'a çağırılmasına karar verildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a da bu operasyonla ilgili tüm hazırlık aşamalarında bilgi verildi.

Binali Yıldırım: Tedbir amaçlı hastanede kontrol altındayız

Sabah'tan Erdoğan Öztürk'ün haberine göre, Antalya'dan hava yolu ile İstanbul'a giden Prof. Dr. Özkan, Binali Yıldırım'ın doku nakli ameliyatını başarıyla gerçekleştirdi. Özkan, ameliyatın ardından Yıldırım'ı ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Sağlık Bakanı Prof. Dr. Fahrettin Koca'ya operasyonla ilgili bilgi verdi. 

Prof. Dr. Özkan'dan maden kazasında yaralananlara ziyaret

Prof. Dr. Özkan, ameliyatın ardından Bartın'daki maden kazasında yaralanan hastaları ziyaret etti ve doktorlarıyla bir araya gelerek önerilerini sundu. 

Bakan Koca başarılı ameliyatın ardından "Azerbaycan'da trafik kazası geçiren Sn. Binali Yıldırım, bugün, Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesine geldi. Saçlı derideki doku kaybı sebebiyle, doku nakli ameliyatı başarılı şekilde yapıldı. Süreçte yanındaydım. Cumhurbaşkanımızla kendisini ziyaret ettik. Sizlere selamları var"

prof dr omer ozkan
ak parti genel baskanvekili binali yildirim
doku nakli ameliyati
Yorum (1)
yavuz ergün
bu sgk nın itirazına sebep olmazsa aynısı bir doktorunda hakkı demektir
7
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir