Medimagazin logo
Tıp bayramı 4 doktorla kutlandı!
<p> Van&#39;da, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle düzenlenen törene sadece yönetici kadrosunda 4 doktorun katılması şaşkınlıkla karşılandı</p>
Tıp bayramı 4 doktorla kutlandı!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

VAN - Van'da, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle düzenlenen törene sadece yönetici kadrosunda 4 doktorun katılması şaşkınlıkla karşılandı.

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle sabah saatlerinde Beşyol mevkiindeki Valilik bahçesinde bir tören düzenlendi. Törene, sadece İl Sağlık Müdürü Orhan Çetinkaya, yardımcıları Mustafa Yeğinaltay ve Mesut Özdemir ile Van-Hakkari Tabipler Odası Başkanı Prof. Dr. Ercan Kırimi, 'Kardeş Okul' olan Beyüzümü İlköğretim Okulu'nun Müdürü Mehmet Kızıldeniz ve Hamit Aydın isimli memur katıldı. Çelenk koyma töreninin ardından saygı duruşunda bulunan 4'ü doktor 6 kişi, İstiklal Marşı'nın ardından Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'ne geçti. Sağlık Müdürü Orhan Çetinkaya ve beraberindekiler burada görevli doktorlara gül dağıtarak bayramlarını kutladıktan sonra İpekyolu Devlet Hastanesi'ne geçti.

İl Sağlık Müdürlüğü kadrosunda 838 kişinin görev yaptığı kentte, törene 4 kişinin katılması dikkatlerden kaçmazken, İl Sağlık Müdürü Çetinkaya herkese davetiye gönderdiklerini söyledi.

tıp
bayramı
4
doktorla
kutlandı!
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300