Medimagazin logo

TBMM Başkanı Şentop: Sağlık çalışanlarına yönelik saldırıları sonlandırmak için Meclis gerekli adımı atacak

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Meclis olarak sağlık çalışanlarına yönelik şiddeti sonlandırmak için gerekli adımları atacaklarını söyledi.
TBMM Başkanı Şentop: Sağlık çalışanlarına yönelik saldırıları sonlandırmak için Meclis gerekli adımı atacak
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

TBMM Başkanı Mustafa Şentop Meclis personeli ile bayramlaşması sırasında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Şentop sağlık çalışanlarına yönelik saldırılara ilişkin "Bu olayları sonlandırmak için gerekli adımları meclis olarak atmaya hazırız" dedi.

CEZALARLA OLACAK BİR HUSUS DEĞİL

  • Şentop, son dönemde sağlık çalışanlarına karşı artan şiddet olayları hakkındaki soruya da şöyle cevap verdi: "Biz sadece sağlığımızı değil, kendi canımızı emanet ediyoruz hekimlere. Üzerine de büyük bir kararlılıkla gidiliyor, gidilecek. Şüphesiz sadece cezalarla olacak bir husus değil. Yapılabilecek başka bir şey varsa, biz her zaman ben de buradaki eminim ki parlamentodaki arkadaşlarımız da dahil gereken her adımı atmak, bu olayları, vakaları sonlandıracak adımları atmak için kararlılık içerisindeyiz. Bunu destekliyoruz her zaman."


 

saglikta sidddet
Yorum (16)
Adnan
cek…. cak….. hepsi o kadar
39
Cevapla
Ali gerçek
ne zaman? ne zaman?kaç senedir bu şiddet var. hastaneler x-ray konulması ve eskisi gibi her hastanede polis olması sizlerden kimin zoruna gidiyor? recep akdağ niye hala mecliste görevli? bütün bu şiddetin baş sorumlusu odur. kendisi doktor olduğu halde asıl doktorlara nefreti eken icraatlarıdır.
53
Cevapla
Uzman
aynen devam.. herseye para var hastanelere x ray cihazi ve ozel yetkilendirilmis guvenlikci yok. adliyeye mahkumiyet almis bir sahis gelip de elini kolunu sallayarak o karari veren hakimi odasinda vurarak oldurebiliyor mu mesela? napalim yani madem biseyler yapmiyorsunuz biz de mi silah tasiyalim?
5
Cevapla
Feyzullah C.
hekim cinayetini bile kınamayan siyasilerin bu sözlerinin hiç inandırıcı olmadığını hayat bize acı bir şekilde öğretti, yazıklar olsun!
3
Cevapla
B.r.k
recep akdag oldugu sürece saglik calisanlarina hic bir yönden iyilestirme yapilmaz
9
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir