Medimagazin logo

SGK yeni binasına kavuşuyor

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Ordu İl Müdürü Ahmet Erdoğan, yeni hizmet binasının temelini 2012 yılı içinde atmayı , 2013 yılında da taşınmayı planladıklarını belirtti.
Kaynak: İHA
SGK yeni binasına kavuşuyor
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

SGK binasının fiziki yetersizliğinden dolayı hizmetlerini aksattığını belirten Ahmet Erdoğan, “Mevcut SGK binasının fiziki yetersizliğinden dolayı SGK’ya tahsis edilen Ordu Adliye Sarayı'nın arkasında bulunan arsamız proje aşamasında olup, bu yıl içinde temelini atmayı ve önümüzdeki yıl da taşınmayı hedefliyoruz. Bina konusunda son durumumuz kurum başkanlığımız ile yaptığımız son görüşmede Ordu Adliyesi arka tarafındaki arsamızla ilgili projelendirme çalışmaları devam etmektedir. Bizden istenilen personel ve oda sayısı ile ihtiyaçlarımızı kendilerine ilettik. Bu projelendirmenin devam ettiğini ve 2-3 ay süreceğini ifade ettiler. Bizim düşüncemiz ise bu yıl içerisinde temelini atıp 2013 yılı içerisinde de taşınarak Ordululara hizmet vermektir. Buradaki amacımız fiziki ortamın iyileştirilmesidir. Şu anda projelendirmenin sona ermesini bekliyoruz. Bu yıl temelini atmayı arzu ediyoruz” dedi.

sgk
yeni
binasına
kavuşuyor
Yorum (1)
Adnan Öbek
Milletin pirimiyle kendilerine saray yavrusu yapıyorlar... Saray da hizmet (!) bir başka oluyordur..! SGK açık verirken inşaatlar , mefruşat ve lüks hız kesmiyor... Bu ülke neden Almanya yı, japonya yı yakalıyamıyor ? Bu zavallılar yüzünden...
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir