Medimagazin logo

Sağlık'ta performans ve kalite toplantısı yapıldı

Zonguldak İl Sağlık Müdürlüğü Performans ve Kalite Koordinatörlüğü Başkanlığında, sağlık çalışanlarına “Sağlıkta performans ve kalite” toplantısı düzenlendi
Sağlık'ta performans ve kalite toplantısı yapıldı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

ZONGULDAK (İHA) - Zonguldak İl Sağlık Müdürlüğü Performans ve Kalite Koordinatörlüğü Başkanlığında, sağlık çalışanlarına “Sağlıkta performans ve kalite” toplantısı düzenlendi.

Atatürk Devlet Hastanesi Konferans Salonunda düzenlenen bilgilendirme toplantısında, Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzman Dr. Nihat Kırtaç konuşmacı olarak katıldı. İl Genelinde Hastanelerde görev yapan Başhekim Yardımcıları, Hastane Müdürleri ve Başhemşire, Performans Kalite temsilcilerinden oluşan toplantıda, hastanelerde vatandaşa en iyi şekilde nasıl hizmet edilir konuları sinevizyon gösterimi ile birlikte soru ve cevap şeklinde tartışıldı.

Zonguldak İl Sağlık Müdür Yardımcısı ve aynı zamanda Performans ve Kalite Koordinatörü Dr. Orhan Şahin de yaptığı açıklamada, “Toplantının asıl amacı, yönerge değişikliği ile birlikte ilimiz ve ilçelerinde hastanelerimizin daha verimli ve kaliteli sağlık hizmetlerinin sunulması. Kaynakların etkili ve doğru kullanılması, bu çerçevede ilimiz düzeyinde sağlık kurumlarında hizmet kalitesinin artırılması için toplantı düzenledik. Performans ve kalite yönergesini ilimiz hastaneleri bazında personeli bilgilendirerek doğru uygulanması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizim için insan sağlığı çok önemli” dedi.

sağlık&#8217
ta
performans
ve
kalite
toplantısı
yapıldı
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir