Medimagazin logo

Sağlık Bakanlığı, yeni yapısını anketle belirliyor

Sağlık Bakanlığı, yeni yapısını belirlemek amacıyla anket çalışması başlattı. Bakanlık, 'Sağlık Bakanlığı Değişim Yönetimi Programı' isimli yeni çalışmasını çalışanlarına soracak.
Kaynak: CİHAN
Sağlık Bakanlığı, yeni yapısını anketle belirliyor
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Bakanlıktan yapılan açıklamada; sağlık sistemini yönetme, politika yapma, planlama, düzenleme ve denetleme fonksiyonlarını güçlendirmek ve yönetişim kapasitesini artırmak amacıyla önemli bir kurumsal değişim süreci içerisine girildiği belirtildi.

Gerek merkez, gerekse taşra teşkilat yapısını yeniden yapılandırma çalışmaları kapsamında uygulanan 'Sağlık Bakanlığı Değişim Yönetimi Programı' için çalışanların katkısının alınacağı ifade edilen açıklamada, şöyle denildi:

"Bu konudaki görüş ve önerilerinizi almak üzere, bağımsız bir araştırma firması bakanlığımız için bir anket çalışması yürütmektedir. Çalışmanın amacı, görüş ve önerilerinizin bilimsel metotlarla değerlendirilmesini sağlamaktır. Kişisel bilgilerinizin tamamen gizli tutulacağı bu çalışmada, bakanlığımız da dâhil olmak üzere, hiçbir şekilde 3. şahıslar veya kurumlar ile herhangi bir bilgi paylaşımında bulunulmayacaktır.

Vereceğiniz bilgiler, toplu olarak istatistiki amaçla değerlendirilecek ve kişilere ait hiçbir bilgi olmadan raporlanacaktır. Değerli katılımlarınızla vereceğiniz cevaplar, sizlerin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun şekilde değişim sürecinin geliştirilmesine yol gösterecektir. Bu sebeple, katılımınızı önemle rica eder, işbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz."

sağlık
bakanlığı
yeni
yapısını
anketle
belirliyor
Yorum (2)
fhk
Anket bana geldi. Yorumlarımızı ya da görüşümüzü sormuyor. Bir başlık veriyor. Şıkları: bilgim var, iyi biliyorum, duymadım, az biliyorum gibi. Bunlardan birini işaretliyorsunuz.
0
Cevapla
ahsen
artık biyerinde cihaz vb. takılmayan hasta kalmadı.gelene vida çivi gelene femor diz protezi her tarafa greft her tarafa metal lan insanları inşaat kendinizide mütait yaptınız.bakanlık yetkilileri işte sistemi düzeltirken bunlardanda başlamak lazım.saygılar...
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir