Medimagazin logo

Profesör devlet hastanesinde hasta bakacak

Adıyaman Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Elmir Bayramoğlu, 82. Yıl Devlet Hastanesi Genel Cerrahi uzmanı olarak hasta kabulüne başladı.
Profesör devlet hastanesinde hasta bakacak
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi'nde ki genel cerrahi uzmanları İsmail Güler, Bahattin Pektaş, Eser Öztürk ve Orkun Öztürk'ün ardından yeni bir genel cerrahi uzmanı ile sayı 5'e yükseldi.

Adıyaman Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Elmir Bayramoğlu, bakanlık görevlendirmesiyle bir yıllığına 82. Yıl Devlet Hastanesi'nde görev yapacak.

Prof. Dr. Elmir Bayramoğlu, 2010 yılının Ekim ayında Adıyaman Üniversitesi'ne geldiği fakat tıp fakültesi açılmadığı için İnönü Üniversitesi'nde bilimsel çalışmalara katıldı.

İnönü Üniversitesi'nde çalışmalarını tamamlayan ve Adıyaman'a dönen Bayramoğlu, Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin faaliyete geçmemesinden dolayı, bakanlık tarafından 82. Yıl Devlet Hastanesi'ne görevlendirildi.

Azeri uyruklu olan ve 18 yıldan beri Türkiye'de görev yapan Elmir Bayramoğlu'nun, Ankara Yüksek İhtisas Hastanesi, Harran Üniversitesi ve Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin kurucu üyeliğinin ardından Adıyaman Üniversitesi'ne geldi.

82. Yıl Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. İsmail Güler, hastanelerinde Prof. Dr. Elmir Bayramoğlu'nun görev yapmasının kendileri ve hastalar için bir şans olduğunu belirterek, görevinde başarılar diledi.
 

profesör
devlet
hastanesinde
hasta
bakacak
Yorum (26)
Dr Hakan
Ne oldu şimdi, iyi mi bu bir profesörü devlet hastanesinde uzman gibi çalıştırmak büyük başarı, Sağlık Bakanımızı kutluyorum.
0
Cevapla
H.EFE
sayın iktidar vatandaşın gözünü boyamak için devlet hastanelerinde vitrinleri süslemeye başladı. sayın hocam da vitrinlikmiş valla.
0
Cevapla
ht
1-...Adıyaman Üniversitesi'ne geldiği fakat tıp fakültesi açılmadığı için... 2-...Adıyaman'a dönen Bayramoğlu, Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin faaliyete geçmemesinden dolayı... tıp hocasını üniversiteye atıyorsun ama üniversitenin tıp fakültesi yok!!! sonra tıp fakültesi açıldı diye yeniden yolluyorsun bu sefer de hastanesi yok!!! meğer bu bakanlık ne işler! başarmış da haberimiz yokmuş! sonra da al rezilliği topitop gibi tatlı tarafından yalat millete; devlet hastanesine prof yolladık, vatandaş devlet hastanesinde profesöre muayene olacak diye!!! artık uzmanlar da üniversitede öğretim üyeliği falan yapar:))) e burası türkiye, millet iradesi işbaşında, durmak yok, saçmalamaya devam....
0
Cevapla
Dr Hakan
İnşallah, Allah ileride bakanlığı bitince Sağlık Bakanımıza da profesör olarak devlet hastanelerinde polikliniklerde çalışmayı nasip eder. Şöyle günde ortalama 80-100 hasta bakılan çocuk polikliniğinde görevlendirilir, mlletimize hizmet etmek ona da kısmet olur.
0
Cevapla
mazlum okumuş
Tıp fakültesi olmayan yere niçin profesör atadınız diye size soran yok mu? Bravo! Türkiye sizinle gurur duyuyor, profesörü poliklşiniğe oturtacak kadar güçlüsünüz! Ama doktor az diyen siz değilmisiniz? Yoksa samimi değilmisiniz? Yoksa amacınız bağcı dövmek mi?
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir