Medimagazin logo

Park yeri sıkıntısından dolayı hastaneye motorsikletle geliyorlar

Kilis Devlet Hastanesi’nde oto park sıkıntısı had safhaya ulaştı.
Park yeri sıkıntısından dolayı hastaneye motorsikletle geliyorlar
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Kilis Devlet Hastanesi’nin ek binasının tamamlanarak hizmete açılmasından sonra hastaneye muayyene olmaya veya yakının ziyaret için gelen vatandaşlar, araçları ile motosikletlerini park edecek yer bulmakta zorluk çekiyorlar.


Kilisliler, hastane oto park kısmının bir bölümüne ek bina yapıldığını hatırlatarak, “Eskiden otopark sıkıntısı bu kadar yaşanmıyordu. Ek binanın oto parkının yapılmasından sonra gerek motosiklet gerekse araçlarımızı park edecek yer bulamıyoruz. Bir çok kişi hastaneye otomobilleri ile değil motosikletler ili geliyor. Nedeni ise park etmek daha kolay olduğu için, hastane personeli de araçları ile iş yerlerine geldiği için büyük bir park sorunu yaşanıyor.”


Öte yandan, Türkiye’de nüfus ortalamasına göre en çok motosikletin bulunduğu Kilis’te, yüzlerce motosikletin hastane oto parkında yan yana park etmesi ilginç görüntüler oluşmasına neden oluyor.

park
yeri
sıkıntısından
dolayı
hastaneye
motorsikletle
geliyorlar
Yorum (1)
cengiz
belediyeler yol kenarında 5 dk bekleyen araçtan otopark parası alıyor hastanelerde günlerce kalsın bir kuruş alınmaz.yol kenarına park edip para vermektense hastaneye parketmek daha mantıklı ve daha güvenli.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir