Medimagazin logo

Özgür Hemşire arabasıyla birlikte sır oldu

Malatya'da çalıştığı hastaneden evine gitmek için ayrılan hemşireden haber alamayan çaresiz aile, yetkililerden yardım istedi
Özgür Hemşire arabasıyla birlikte sır oldu
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

MALATYA (İHA) - Malatya'da çalıştığı hastaneden evine gitmek için ayrılan hemşireden haber alamayan çaresiz aile, yetkililerden yardım istedi.

Edinilen bilgiye göre, Malatya Devlet Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Bölümü'nde hemşire olarak görev yapan Özgür Karaağaç, 26 Kasım 2008 tarihinde mesaisinin bitmesiyle birlikte saat 08.00'da hastaneden ayrıldı. 44 FV 329 plakalı aracıyla evine gitmek için yola çıkan Özgür hemşireden, bir daha haber alınamazken aracına da rastlanılmadı.

Kardeşinin hayatından endişe ettiğini belirten Hasan Karaağaç, eşinden boşanan 1 çocuk annesi Özgür hemşirenin bulunması için güvenlik birimlerine başvurduklarını ancak bir haber alınamadığını söyledi. Otomobilin de bulunamadığını söyleyen Hasan Karağaç, kardeşini gören ya da yerini bilenlerin güvenlik birimlerine haber vermesini istedi. Ailesi, Özgür hemşirenin düğün görüntüleriyle teselli bulmaya çalışırken, olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

özgür
hemşire
arabasıyla
birlikte
sır
oldu
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir