Medimagazin logo

Oğlu ABD'de yargılanıyor: Estetik cerrah Bülent Cihantimur TV programı yapacak

Oğuz Murat Aci'nin ölümüne sebep olup annesi Eylem Tok tarafından yurt dışına kaçırılan T.C.'nin estetik cerrahı babası Bülent Cihantimur'un yeniden TV programına başlayacağı iddia edildi.
Kaynak: Oda TV
Oğlu ABD'de yargılanıyor: Estetik cerrah Bülent Cihantimur TV programı yapacak
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

İstanbul Kemerburgaz'da 1 Mart akşamı direksiyon başına geçen 16 yaşındaki T.C. yol kenarında bozulan ATV aracını tamir etmeye çalışan Oğuz Murat Aci ve arkadaşlarının bulunduğu gruba çarptı.

Kazanın ardından olay yerinden kaçan daha sonra da annesi Eylem Tok'la birlikte ABD'ye kaçan Cihantimur Boston'da yakalandı.

İkilinin yurt dışına kaçmasına, ayrıldığı eşi Bülent Cihantimur'un iş yerinde çalışan kişilerin yardım ettiği anlaşılmıştı. T.C. ve Eylem Tok'un ABD'de yargılanması devam ederken, kalça ameliyatları ile ünlenen Estetik Cerrah Bülent Cihantimur, Instagram hesabından da TLC'de yeniden program yapacağını söylendi.

TLC'den açıklama

Discovery Communications'ın Türkiye'de 6 Kasım 2015'te CNBC-e'nin yerine kurduğu kurgu, yaşam tarzı ve reality şovlar yayınlayan eğlence kanalı TLC konuyla ilgili basın açıklamasında bulundu. TLC iddiaları yalanladı.

"TLC olarak Bülent Cihantimur ile program anlaşmamız 2019 yılı sonunda sona ermiş olup, Cihantimur'un yapımcılığını üstlendiği programın yayın hakları TLC'ye ait değildir. Bilginize iletmek isteriz."

Kanalın TLC olduğu söylenen haberlerin ardından Bülent Cihantimur sosyal medya hesabından yaptığı yeni paylaşımda programını Fasihon Tv'de yayınlanacağını duyurdu.

bulent cihantimur
doktor
tv programi
eylem tok
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir