Medimagazin logo

Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesine uzman doktor atamaları yapıldı

Amasya Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesine 4 branşta uzman doktor ataması yapıldı
Kaynak: AA
Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesine uzman doktor atamaları yapıldı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Sağlık Bakanlığınca Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesine beyin ve sinir cerrahisi uzmanı Dr. Fatih Toprak, genel cerrahi uzmanı Dr. Mustafa İldeş, ruh sağlığı ve hastalıkları uzmanı Dr. Ayşe Gülden Gürses ile tıbbi biyokimya uzmanı Dr. Merve Şenyüzlü Say atandı.

Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi Başhekimi Selçuk Sezikli, gazetecilere, bölge insanına daha iyi, daha kaliteli sağlık hizmeti sunabilmek için gayret gösterdiklerini söyledi.

Yeni atamaların ilçeye hayırlı olmasını dileyen Sezikli, "Uzman doktorlarımız hasta kabulüne başladı. Kendilerine, hastanemize, Merzifon'umuza ve hastanemizden hizmet alan tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını dilerim." dedi.

Sezikli, Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesinin çevre il ve ilçelere üst düzeyde hizmet veren bir hastane olduğunu kaydetti.

amasya
merzifon kara mustafa pasa
uzman doktor
Yorum (2)
Dilek
merzi̇fon gelişmiş bir nüfus yogunluna sahip olmasına rağmen yeterli sayıda doktor olmayışı bizleri zor durumda bırakıyor, fizik tedavi uzmanına da acil ihtiyaç var.sürekli bir fizik tedavi uzmanı yok.bu güzel gelişmeler bizi sevindirdi,devam eder inşallah , teşekkürler.
2
Cevapla
Ali haydar
siz dalgamı geçiyorsunuz burada insanlar muayene olmak için samsun'a gidiyor çorum'a gidiyor 70 bin nüfuslu bir ilçede kbb doktoru yok cildiye doktoru tek oda kaymakam beyin eşiymiş hastaneye uğradığı yok en önemli branşlarda eksiklik çok fazla
7
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir