Medimagazin logo

Hekime şiddet tam gaz! Bu kez Kayseri

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne fenalaşan yakınlarını götüren iki kardeş, "Kimse ilgilenmiyor" diyerek doktora tekme attı.
Hekime şiddet tam gaz! Bu kez Kayseri
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

KAYSERİ-Müzisyen Hakan ve Erkan S. isimli iki kardeş, fenalaşan Mehmet Gürbüz S. isimli yakınlarını Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü. Hastane personeli tarafından tetkikleri yapılan hastanın başından ayrılmayan kardeşler, bir anda sinirlenip doktor Oğuzhan Işık'a, "Bizimle kimse ilgilenmiyor, siz ne işe yarıyorsunuz?" diyerek tekme attı. Olay yerine çağrılan çok sayıda güvenlik görevlisinin hastane dışına çıkardığı 2 kişi, polis tarafından gözaltına alındı.


Şikayetçi olacağını ve görev başında hastane personeline engel olunduğunu belirten doktor Işık, "Ben kendilerine durumu anlatmama rağmen beni dinlemediler. Daha sonra karnıma tekme attılar. Kendilerinden şikayetçiyim" dedi.


Polis ekipleri doktor Işık'ın şikayeti üzerine gözaltına aldığı müzisyen Hakan ve Erkan S. isimli iki kardeşi, ifadeleri alınmak üzere İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürdü.

hekime şiddet
doktora şiddet
sağlıkçılara şiddet
kayseri
Yorum (13)
D.E
dövülme sırasını bekleyen zavallı hekim arkadaşlarım, silkinin ve kendinize gelin. geçmişte hekimlerin yaptığı hataları bahane edip sürekli bizi dövecekler mi? ama benim anladığım kadarıyla herkes bir defa dayak yemeden pek harekete geçilmeyecek.
0
Cevapla
kemal kafadar
sağlık çalışanları"KAKA"vatandaş her zaman"HAKLI"BU DÜŞÜNCE SAĞLIĞIN EN TEPESİNDE VARMI?YOK MU?sağlık oy deposu arkadaşlar..
0
Cevapla
Sel Sag
Sn BAKANIM Bunda sizin de payınız var meslektaşlarınızı seçim malzemessi yaptınız. Bizler tuzu kuruyuz ötekiyiz beyaz türküz keyfimiz yerinde hırsızlarız döver saldırır tabii Yarın birimiz öldüğünde rahat uyuyabilecekmisiniz
0
Cevapla
F.D
ben bir doktor olarak sağlık bakanımıza sesleniyorum,nasılki mesleki sorumluluk sigortasını zorunlu kıldınız, bize bıçak atma,silahtan kaçma kickbox,karate v.s. gibi sporları öğretmek için hizmet içi eğitim kursu verin.Yine bunun da yarısını bakanlık olarak siz ödeyin diğer yarısını da biz ödeyelim.
0
Cevapla
sevil İRGİN
bir devlet hastanesinde 6 yıldır görev yapıyorum ..işe başladığım ilk 6 .ayında şiddete maruz kaldum .hasta hakları tamam hepimiz o tarafta olabiliriz ama sağlık personeli için gerekli önlem ,onların adınada bir hak olması taraftarıyım ...tek taraflı hak bunları getiriyor...
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir