Medimagazin logo

Halk Sağlığı Kurum Başkanı değişti

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığına Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Özkan atandı
Halk Sağlığı Kurum Başkanı değişti
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

ANKARA - Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığına, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Seçil Özkan atandı.

İzmir'de 1970 yılında doğan Özkan, 1992 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu, 1999 yılında halk sağlığı anabilim dalında uzmanlık eğitimini tamamladı.

2011'de halk sağlığı profesörü olan Özkan, geçmişte Türkiye Halk Sağlığı Kurumunun yürüttüğü birçok program ve projeye bilimsel katkı sağladı.

Prof. Dr. Özkan'ın, sağlık eğitimi, sağlığı geliştirme, tıp eğitimi ve program geliştirme, ölçme ve değerlendirme, üreme sağlığı, ilaçlarla ilgili gözlemsel çalışmalar, farmakoepidemiyoloji, epidemiyoloji ve biyoistatistik alanlarında çalışmaları bulunuyor.

son
daki̇ka:
halk
sağlığı
kurum
başkanı
değişiyor
Yorum (3)
MEHMET CAĞLAR
HOCANIN ÇALIŞMALARINA BAKILIRSA AİLE HEKİMLERİ OLARAK ,BİZLERİ YENİ ANGARYALAR BEKLİYOR DEMEKTİR.ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN...
0
Cevapla
ASE
Yeni başkanımız akademisyen insan gücü planlamasına bakarak her işi bir yazı ile sadece asm çalışanlarından beklemeyerek adil bir düzenleme yapacağını umuyoruz.
0
Cevapla
sağlıkçı
inşallah atamalarda mevzuata uygun davranır. görevde yükselme yönetmeliğini önüne koyar ve atama yaparsa adil olur. kul hakkına girmez. En çok adalete ihtiyacımız var!
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir