Medimagazin logo

Genel Sekreter: İlk kez gelen sağlık çalışanlarını VİP standartlarında ağırlıyoruz!

Mardin'e atanan sağlık çalışanlarına, Mardin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'nce her türlü kolaylıkların sağlandığı belirtildi.
Genel Sekreter: İlk kez gelen sağlık çalışanlarını VİP standartlarında ağırlıyoruz!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Mardin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterli Cihan Nişancı, gazetecilere yaptığı açıklamada Mardin'e ilk kez gelen sağlık çalışanlarına VİP standartlarında hizmet sunduklarını söyledi.

Ulaşım ve geçici barınma ve görev yapacağı yerin tanıtımı gibi her türlü ihtiyaçların giderildiğini kadyeden Nişancı, şunları söyledi:

"Mardin'e ataması yapılan sağlık çalışanımızın Mardin algısını değiştirmek, Mardin'e ve hastaneye oryantasyon sürecini hızlandırmak ve aidiyet duygusunu geliştirmek adına böyle bir hizmeti başlattık.Ataması yapılan bir personel önce nerede çalışacağını merak ediyor ve internetten araştırma yapıyor, çalışacağı ile, hastaneye en önemlisi de kalacak yer var mı ona bakıyor.İşte biz de ataması yapılan personelimizin bu önceliklerine dönük uygulama başlattık.Mardin'e ilk defa gelecek personelimizi bize ulaşması halinde havaalanından ya da otogardan alarak, daha ilk indiğinde ona sahipleniyor ve burada (yalnız değilsin) diyoruz. Daha sonra çalışacağı hastanesine ulaştırıyor ve buradaki işlemlerine yardımcı oluyoruz. Personelimizin kalacak yerini de ayarlayarak, ilk kez geldiği Mardin'de sıkıntısız bir şekilde işine başlatmış oluyoruz.Böylelikle çalışanımızı memnun ederek, hizmet sunumunda da motivasyonunu sağlamış oluyoruz."

genel
sekreter:
i̇lk
kez
gelen
sağlık
çalışanlarını
vi̇p
standartlarında
ağırlıyoruz!
Yorum (6)
bekir özeren
ilk kez gelenleri vip salonda ağırlıyoruz ne demektir? misafirlik bitince giydiriyoruz demektir elbet.
0
Cevapla
murat çelikten
sizi diğer 88 genel sekreterden farklı yapan bir uygulama olmuş. tüm samimiyetimle sizi tebrik ediyorum. yeni sağlık bakanımızın öncüsü olduğu çalışan memnuniyetinin gerçekten sağlanması aşamasında önemli bir yol katettiniz. başarılarınızın devamını dilerim sayın Nişancı.
0
Cevapla
dr..
Mardin KHB ekipçe çalıştığından dolayı çok başarılı buluyorum.Ayrıca sağlık personeline çok kibar davranırlar.Keyfi görevlendirmelere asla şahit olmadım. Burada yazılanların doğruluğuna inanırım. Başarılarınızın devamını dilerim.
0
Cevapla
safak
sanırım genel sekreterimiz yanlış bilgilendirilmiş. kızıltepe devlet hastanesindeki en degersiz kesim saglık çalışanlarıdır. bunların içinde de doktorlardır. burda tehdit yersin hastadan , hadi ona alıştık, saglık personeli teknisyenler tarafından da tehdit edilirsin hiç kimse arkanızda durmaz. çünkü onun arkasında ya bi aşiret vardır ya da siyasi olarak sırtını dayadıgı bir gücü vardır. vip olarak ağırlanma falan da yok. hasta odalarından bozma odalarda kalan arkadaşlarımız mevcut.
0
Cevapla
ziarenko
biz hiç gelmesek ?
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir