Medimagazin logo

Dörtyol Devlet Hastanesi'ne yeni başhekim

Dörtyol Devlet Hastanesi Başhekimi Yıldıray Yalçın’ın istifa etmesi ile boşalan Başhekimliğe Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ahmet Necip Çiftler atandı.
Dörtyol Devlet Hastanesi'ne yeni başhekim
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Dörtyol Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine başlayan Op.Dr. Ahmet Necip Çiftler, hedeflerinin Dörtyol Devlet Hastanesi'ni yapısı, işleyişi ve hizmet üretim kalitesi ile diğer kamu sağlık kurumları ve özel sağlık kuruluşları tarafından örnek alınacak bir hastane konumuna getirmek olduğunu söyledi.


Konuyla alakalı bir açıklama yapan Çiftçiler, "Sağlık insanların kaliteli yaşam sürebilmesi için vazgeçilmez bir unsurdur. Tüm insanların en azından yaşamlarının belirli dönemlerinde ihtiyaç duyduğu sağlık hizmeti, bir ülkeyi yaşanabilir kılan en önemli kriterlerden biridir. Bakanlığımızın 2003 yılından bu yana sürdürdüğü Sağlıkta Dönüşüm Programı, sağlık alanında vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmeyi ve sağlığını güvence altına almayı amaçlamaktadır. Hastanemizi daha modern ve daha kaliteli hizmet üreten bir yapıya kavuşturmak; Hatay’da örnek ilçe hastanesi, yakın çevrede tercih edilen bir sağlık merkezi haline dönüştürmek istiyoruz.


Hastanemizin arzu edilen seviyede bir sağlık merkezi haline getirilmesi ve vatandaşlarımızın kaliteli sağlık hizmeti alabilmesi konusunda, her aşamada, katkı ve destek sağlama imkanı olan ve gücü yeten herkesi katkıda bulunmaya çağırıyoruz." dedi.

dörtyol
devlet
hastanesi'ne
yeni
başhekim
Yorum (1)
GALİP YAVUZ
bilgi ve birikimleriyle mevcut hastaneyi çok iyi yerlere getireceğine inandığım meslektaşıma ,çalışmalarında başarılar diliyorum...
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir