Medimagazin logo

Doktorun öldürüldüğü kliniğin kapısına 'Cenazemiz var' yazısı asıldı

Konya’da kardiyoloji uzmanı Dr. Ekrem Karakaya'nın (47) görev yaptığı hastanede silahlı saldırıda yaşamını yitirmesinin ardından olayın yaşandığı klinik, kapısına 'Cenazemiz var. Hasta bakılmayacaktır' yazısı asılarak, kapalı tutuldu
Kaynak: DHA
Doktorun öldürüldüğü kliniğin kapısına 'Cenazemiz var' yazısı asıldı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Yunak Devlet Hastanesi'nde güvenlik görevlisi olarak çalışan Hacı Mehmet Akçay (39), iddiaya göre, 7 Haziran günü kalp krizi geçiren ve kaldırıldığı Konya Şehir Hastanesi'nde anjiyo ameliyatı sonrası yaşamını yitiren annesi Kezban Akçay'ın (58) ölümünden sorumlu tuttuğu kardiyoloji uzmanı Dr. Ekrem Karakaya'yı tabancayla vurarak öldürdü. 

Akçay ardından, silahın namlusunu başına dayayıp tetiği çekerek intihar etti.

Saldırının ardından sağlık çalışanları 7- 8 Temmuz tarihleri arasında iş bırakma eylemi kararı aldı.

Bu nedenle bugün başta saldırının yaşandığı Konya Şehir Hastanesi olmak üzere hastanelerde acil servisler dışında hizmet verilmiyor.

'CENAZEMİZ VAR' YAZISI 

Konya Şehir Hastanesi'nde saldırının gerçekleştiği kardiyoloji kliniğini kapısına, 'Cenazemiz var. Hasta bakılmayacaktır' yazısı asıldı. Kliniğin kapısı da kapalı tutuldu.

 

 


 

cenaze
klinik
doktor
ekrem karakaya
kardiyoloji uzmani
Yorum (10)
Çilekeş
tekrar soruyorum. sekreteride mı öldü? kimse bilmiyor mu yahu?
9
Cevapla
Hülya Arda ulukılıç(emkl dr)
kitlesi kendisinin şiddet ve nefret dilini kullanan baş " can kurtarmaya çalışanın canını alanı lanetliyorum" diyememektedir. allah katında bu nasıl cevap bulacak göreceğiz. " gayretullaha dokundu.
27
Cevapla
Şebeke borsada
bunca bedeli ödeyipte ne cehalete ne teröre ne sol ne sağa şuculuğa buculuğa particilğe patron siyasi medya küresel şebekenin ülkeyi ablukaya alıp sömürü sistemini kurmalarına ülkenin milletin çaresiz bedel ödeyeceği bu düzeneğe teslim olmayacak millet ülke.suçlulara delilli herşey,hesabı sorulacak.
Cevapla
Baytar
@çilekeş öldü..
Cevapla
Mahmut özel
@çilekeş sekreteri ile ilgili ölme veya yaralanma yok.
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir