Medimagazin logo

Doktora silahlı saldırı girişiminde bulunan emekli polise gözaltı

SAMSUN’un Bafra ilçesinde ameliyat ettirdiği kızıyla ilgili bilgi vermediğini öne sürerek doktor Ömer Özkan’a silahlı saldırıya kalkışan emekli polis memuru Salim U.(70), gözaltına alındı.
Kaynak: DHA
Doktora silahlı saldırı girişiminde bulunan emekli polise gözaltı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Olay, Bafra Devlet Hastanesi’nin 4’üncü katındaki Üroloji Servisi'nde meydana geldi. Emekli polis memuru Salim U., kızını ameliyat ettirdiği Beyin Cerrahi Uzmanı Doktor Ömer Özkan’ı, 3 gündür bilgi vermediğini öne sürerek Sağlık Bakanlığı’na şikayet etti. Daha sonra ameliyatlı kızı yoğun bakım servisine alındı. Hastanede doktoru bekleyen Salim U., burada Ömer Özkan’a silahı doğrulttuğu sırada hastanedeki vatandaşların müdahalesiyle mermi tavana isabet etti, silah sonra tutukluk yaptı.

Yaşanan arbede sırasında olay yerine gelen güvenlik görevlileri şüpheliyi etkisiz hale getirdi. İhbarla olay yerine gelen polis, Salim U.’yu, gözaltına aldı.

samsun
emekli polis
omer ozkan
Yorum (11)
böyle gitmez
can güvenliği kalmadı,silah iyi ki tutukluk yapmış.ya yapmasa ! bu tür olaylar hekim hasta ilişkisine çok zarar veriyor.yeni kanuni düzenlemeler şart.bıktık usandık...
18
Cevapla
Adamın Biri
darphane gibi.........
9
Cevapla
se
geçmiş olsun, yeni bir doktor cinayeti önlenmiş. saldırgan belli ki önceden tasarlayıp, silahını yanında getirmiş. hangi gerekçe ile olursa olsun, 70 yaşında bile olsa! cezalandırılmalı.
27
Cevapla
murat
bir beyin cerrahı olarak bafra devlet hastanesine gelecek olan tüm hastaları sevk etmek lazım. ne yazık ki hata meslektaşımda ameliyat etmemiş olsaydı başına bunlar gelmezdi bunlar bedava ameliyatın komplikasyonlarıdır.
36
Cevapla
Drkim
eminim serbest bırakılır ceza falan da almaz.
23
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir