Medimagazin logo

Doktor adaylarının mezuniyet coşkusu

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 2011 mezunları, düzenlenen baloda gönüllerince eğlendi.
Kaynak: HÜRRİYET-ANKARA
Doktor adaylarının mezuniyet coşkusu
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

HACETTEPE Üniversitesi Tıp Fakültesi son sınıf öğrencileri, yorucu geçen üniversite hayatının ardından, okulu bitirmenin mutluluğunu yaşadı. Hacettepeliler, Rixos Otel’deki mezuniyet balosunda bir araya geldi. Keman dinletisi eşliğinde gerçekleşen kokteylin ardından, öğrenciler balonun yapıldığı salona geçerek geceye devam etti.


Felekten bir gece yaşadılar
Gecenin geç saatlerine kadar devam eden baloda, üniversiteyi başarı ile bitirmenin sevincini yaşayan doktor adayları, doyasıya eğlendi. Canlı müzik eşliğinde dans eden öğrenciler, felekten bir gece yaşadı. Bazı öğretim üyelerinin de katıldığı gecede öğrenciler, arkadaşlarından ayrılacak olmanın hüznünü ve mezun olmanın heyecanını birlikte yaşadılar. Uzun yıllar sürecek arkadaşlıklar kuran Hacettepeliler, geceyi ölümsüzleştirmek için bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

doktor
adaylarının
mezuniyet
coşkusu
Yorum (1)
my
6 yıl önce bende çok güzel bir balo ile hacettepe univ. defterini kapamıştım. öss de türkiye derecesi yaparak girdiğim tıp fakültesinde eğitimim sonrası asistanlığı kazandım ve tabiki zorunlu hizmet. şu an geri dönüş mümkün olsa arkama bile bakmadan kaçarım tıp fakültesinden... sanırım çoğu arkadaşım gibi bende ileride doktorluk yapmayacağım bu koşullarda maalesef doktorluk sanatı enayilik...
1
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir