Medimagazin logo

Doktor aday, doktorlardan destek istedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Amasya Belediye Başkan Adayı Dr. Kadir Ekercan, Amasya Tabip Odası'nı ziyaret ederek doktorlardan destek istedi
Doktor aday, doktorlardan destek istedi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol
AMASYA (İHA) - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Amasya Belediye Başkan Adayı Dr. Kadir Ekercan, Amasya Tabip Odası'nı ziyaret ederek doktorlardan destek istedi.

MHP Amasya Belediye Başkan Adayı Dr. Kadir Ekercan, MHP İl Başkanı Mevlüt Yücel Tarım ile birlikte Amasya Tabip Odası Başkanı Dr. Nurdoğan Karadağlıoğlu'nu ziyaret ederek, Tabip Odası'nda Amasya'da görev yapan kıdemli doktorlarla bir araya gelip belediye başkanı seçilmesi durumunda yapacağı projeleri anlattı. Meslektaşlarının kendilerinden isteklerini de dinleyen Kadir Ekercan, istihdam oluşturup insanları belediyeye muhtaç olmaktan kurtaracağını açıkladı.

Amasya'yı sivil toplum kuruluşları ile yöneteceklerini açıklayan Kadir Ekercan, "Sağlık konusunda doktorlarla görüşerek en sağlıklı kararları alacağız. İnsanların rızkından keserek tek bir kuruşu bile boşa vermeyeceğiz. Yap-boz değil, doğru olanı yapacağız. Yapılacak iyi işleri bir kerede yapıp ortaya koyacağız. Türkiye'nin ve Amasya'nın israf etmek gibi bir lüksü yok, seçilirsem 'bana oy verdi' diye belediyeden diyet ödemeyeceğim, minnet borcu ödemeyeceğim. Tabii ki bana oy verenlere teşekkür edeceğim ama bunun diyetini belediyeden vermeyeceğim" dedi.

Doktorlar özellikle hava kirliliği konusunda belediyenin önlemler alması gerektiğini savunurken, sağlık konusunda belediyenin Tabip Odası ile istişare içerisinde olması gerektiğini belirten Tabip Odası Başkanı Dr. Nurdoğan Karadağlıoğlu, "Sağlık alanında söylenecek sözümüz var. Bu alanda ilk sözü söylemesi gerekenler bizleriz" diye konuştu.
doktor
aday
doktorlardan
destek
istedi
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir