Medimagazin logo

Diyarbakır'da hastanelerde MHRS sistemi başladı

Diyarbakır'da faaliyet gösteren hastanelerin vatandaşlara daha iyi hizmet sunması amacıyla Merkezi Hastane Randevu Sistemi'ne (MHRS) geçtiği belirtildi.
Diyarbakır'da hastanelerde MHRS sistemi başladı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Diyarbakır Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada yeni sistem ile birlikte vatandaşların büyük bir rahatlığa kavuşacağı bildirildi. Açıklamada, "İlimiz kamu hastanelerinde MHRS'ye geçilmiştir. Bundan dolayı hastanelerin mevcut randevu sistemleri kapatılarak randevu işlemleri sadece MHRS ile yapılacaktır" denildi.

diyarbakır'da
hastanelerde
mhrs
sistemi
başladı
Yorum (4)
Bedrettin alyamaç
Hayırlı olsun....
0
Cevapla
beştensonraboşragezdiyorlar
TELEFONLA RANDEVUDA GÜNDE BİR POLİKLİKİK İÇİN SADECE 18 KŞİYE RANDEVU VERİLİYOR..19.YA YOK..YANİ 90 KİŞİ MUAYENE OLDUĞUNDA SADECE 18 TANESİ TELEFONLA RANDEVU ALMIŞ,72 TANESİ DE BİZZAT KENDİ GELEREK ESKİ USUL SIRA ALABİLİYOR..YANİ İLK % 20 GRUP TELEFONLA,% 80 İSE ESKİ USULE DEVAM..YANİ DENDİĞİ GİBİ "sadece mhRS" İFADESİ DOĞRU DEĞİL..AMA,BÖYLE BAŞA BÖYLE TARAK MİSALİ,SALLA GİTSİN
0
Cevapla
adnan öbek
Kulağını tersten göstermek gibi bir uygulama. Randevuyu zaten yıllardır Hastaneler veriyordu... Üstelik tam fiyasko.. Hastane randevu aralarına fiş vererek vatandaşı mağdur olmaktan kurtarıyor...
0
Cevapla
drhaso
allah bilir kaç lira harcandı bu projeye bakalım nolecek 1 yıl sonra hatırlayan bile kalmayacak çünki durum pratiğe aykırı elinde çok doktor var sankide poliklinik doktorları hiç hastalanmayacak sankide acil işi çıkmayacak sankide %100 randevulu olsa nolacak toktur beyin işi çıktı cerrah bir tane size dahiliyeci bakacak denecek veya denmeden yapılacak bu ülke hiç değişmezmi yahu bu ankaranın suyunda ne var anlamadım ki ama ankarayı şu konuda takdir ediyorum bu kadar çapsızı bir araya toplayabilen yegane yönetim sistemidir heralde çapsız ankaraya gelir proje yapıyorum der bir yerlerden kopyala yapıştır yapar diğer çapsızda gözleri fal taşı gibi açılır atlar üzerine sonra projeyi çıkaran bakarki çarşafa dolanıyor hisseder kaçar bir özel üniversiteye yönetici olur genlerini orda tatmine devam eder uygular geride kalana nolur sonra dünyanın en çok genelge ve yazışmaları ve yönetmelik değişiklikleri ile durum kotarılmaya çalışılır 6 saat yürürlükte kalan genelge rekoru ile dünya rekoru kırılır. sabah çıkar öğleden sonra kaldırılır. bu gün çıkar bir ay sonra bilemediniz 3 ay sonra durdurulur ertelenir değiştirilir veya görmezden gelinir. hakikaten noldu bu genelgelere diyen biri bile çıkmaz çapsızlarda abi 8 yıldır bu şekilde yürütüyoruz iyi gidiyor derler birbirlerine, kötü olanıda inanırlarda bu dediklerine ne diyeyim asıl çapsızlar bizizki bu çapsızlar bunları yapıyor bence.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir