Medimagazin logo

Cizre'ye gönüllü giden doktora teşekkür belgesi

Isparta'dan 15 günlüğüne Şırnak'ın Cizre ilçesine gönüllü olarak giden doktora teşekkür belgesi verildi
Cizre'ye gönüllü giden doktora teşekkür belgesi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Isparta Devlet Hastanesinde görevli iken 15 günlüğüne Cizre Devlet Hastanesine gönüllü giden Dr. Halil Samancıoğlu'na teşekkür belgesi verildi.

Isparta Devlet Hastanesi'nde Isparta Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Osman Aydın ile bir araya gelen beyin cerrahı Halil Samancıoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada Cizre'ye Sağlık Bakanlığının desteği ile çok güvenli bir şekilde gittiğini söyledi.

Orada yaralı asker ve polisler ile sivil halka diğer illerden gelen doktorlarla sağlık hizmeti sunduğunu anlatan Samancıoğlu, bu şekilde orada sağlık hizmetlerinde herhangi bir aksama yaşatmadıklarını kaydetti.

Cizre'de daha güzel günlerde hizmet vermeye çalışacaklarını belirten Samancıoğlu, "Orada sadece acil hizmeti alıyor hastalar. Gördüğüm en önemi şey Sağlık Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının iki tırla gidip orada sivil halka ihtiyaçların giderilmesi için malzemeler getirmesi" dedi.

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Osman, bölgeye Isparta sağlık çalışanları olarak destek vermeye devam edeceklerini kaydetti.

Açıklamaların ardından Aydın, Samancıoğlu'na teşekkür belgesi verdi.
 

isparta devlet hastanesi
cizre
gonullu
dr halil samancioglu
cizre gonullu doktor
Yorum (1)
dr
15 günlüğüne değilde sürekli orada kalanlara teşekür yazısı daha iyi olurdu. Yine de bu arkadaşa fedakarlığından ötürü teşekkürler.
3
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir