Medimagazin logo

Bolu-Düzce Tabipler Odasında bayrak değişimi

Geçtiğimiz günlerde yapılan Bolu-Düzce Tabipler Odası Olağan Genel Kurulu sonucunda yapılan seçimle seçilen üyeler, görev dağılımını yaptı. Yapılan görev dağılımına göre Doç. Dr. Fatih Demircioğlu oy birliği ile Bolu-Düzce Tabipler odası başkanlığına seçildi.
Bolu-Düzce Tabipler Odasında bayrak değişimi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Bolu ve Düzce’de görev yapan doktorlar olağan kongrelerini yaptılar. Yapılan kongre sonrası tek liste ile gidilen seçimde göreve gelen yönetim kurulu ilk toplantısını yaparak görev dağılımını oluşturdu. Bolu-Düzce Tabipler Odası yönetim kurulu yaptığı ilk toplantıda oybirliği ile Doç. Dr. Fatih Demircioğlu’nu başkan olarak seçerken, yönetimde görev alacak isimler ve görevleri de belli oldu.

Yapılan görev dağılımı sonrası Yönetim kuruluna Doç. Dr. Fatih Demircioğlu, Doç. Dr. Osman Yıldırım, Doç. Dr. Uğur Korkmaz, Doç. Dr. Abdulkadir İskender, Yrd. Doç.Dr. Recep Bayram, Op. Dr. Deniz Öçal ve Dr. Yusuf Kabataş, Onur kuruluna Prof. Dr. Erol Kısmet, Prof. Dr. Ali Nihat Annakaya, Doç. Dr. Mevlüt Kurt, Uzm. Dr. Ahmet Niyazi Ayarcan ve Dr. Faruk Karslı, Denetleme kuruluna Yrd. Doç. Dr. İsmet Özaydın, Dr. Erkan Leloğlu ve Dr. Mustafa Sarışen, delegeye Prof. Dr. Davut Özdemir, Uzm. Dr. Ahmet Hamdi Dudak,, Uzm. Dr. Ahmet Kaya, Uzm. Dr. İbrahim Özcan,  Dr. Alper Yıldırım,  Dr. Murat Metek ve Dr. Mehmet Berber seçildi.

Yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri, eski üyelere veda ve teşekkür yemeği verdi. Verilen yemekte başkan Demircioğlu eski yönetim kuruluna teşekkür ederek, devraldıkları bayrağı daha yukarıya taşıyacaklarını, odanın birinci amacı olan hem Bolu’da hem de Düzce’de görev yapan tüm hekimlerin hakları ve daha verimli çalışma ortamları için çalışacaklarını belirtti.
 

bolu-düzce
tabipler
odasında
bayrak
değişimi
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir