Medimagazin logo

Başhekim: Hastane yemeğini mutfağımızda daha hijyenik şartlarda yapıyoruz

Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yusuf Yağmur, hasta ve personele, kendi mutfaklarında yemek yapmaya başladıklarını söyledi.
Başhekim: Hastane yemeğini mutfağımızda daha hijyenik şartlarda yapıyoruz
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

DİYARBAKIR - Yağmur, “Son derece modern olan mutfağımızda yemek üretimine başladık. Özel firmalardan ihale yoluyla yemek alımı yerine, kendi imkanlarımızla daha hijyenik şartlarda bu hizmeti sürdüreceğiz.” dedi.

Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 'hastalar ve personele öğle yemeği çıkmıyor' şeklinde çıkan söylentiler nedeniyle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yusuf Yağmur bir açıklama yaptı.


Yağmur, hastalara ve personele yemek dağıtımının tam olarak yapıldığını belirtti. Prof. Yağmur, şöyle dedi:


"Hastanemizde yemekle ilgili basına sızdırılan bilgiler tamamıyla asılsız olup, bugün itibariyle hastane personeli ve hastanemizde bulunan hastalara öğle yemeği servisi tam saatinde yapılmıştır. Hastalara ve hastane çalışanlarına verilen yemekle ilgili herhangi bir ihale söz konusu olmayıp, yemeklerin yapımı ve servisi hastane tarafından yapılmaktadır."

başhekim:
hastane
yemeğini
mutfağımızda
daha
hijyenik
şartlarda
yapıyoruz
Yorum (1)
KEREM
sayın başhekimim kutlarım sizi. inanın daha lezzetli ve daha da karlı olacaktır. hakkınızda çıkan haberler de muhtemeldirki firmaların işi. hizmet alımı diyerek sağlıkta ve diğer kurumlarda bu devlet soyuldu Allah yar ve yardımcınız olsun
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir