Medimagazin logo

Bakanlık: Henüz bir atama yapmadık

Sağlık Bakanlığından....
Bakanlık: Henüz bir atama yapmadık
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Bugün bazı internet sitelerinde “Kayseri Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine atama yapıldığı” yönünde haberler yer almıştır.

 

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşların Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile ilgili ikincil mevzuat çalışmaları devam etmektedir. Dolayısı ile şu an böyle bir atamanın yapılması söz konusu değildir.

 

Kamu Hastane Birlikleri ile ilgili gerekli düzenlemeler tamamlandıktan sonra yapılacak atamalar kamuoyu ile zaten paylaşılacaktır.
 

bakanlık:
henüz
bir
atama
yapmadık
Yorum (2)
dr.selami
vergi dairesi memuru genel sekreter olmuştu ne güzel kurtatacaktı ildeki bütün kamu hastanelerini.tüh yaa çok üzüldüm.şimdi istermisiniz bir doktoru yanlışlıkla genel sekreter yapsınlar.daha ilk atamada problem çıktı demek ki ne torpilliler var sırada.daha 80 tane genel sekreter atanacak çok gülücez demekki ileride
0
Cevapla
M Ali
Dağlar taşlar, ovalar kuşlar satıldı, şimdi milletin parasıyla inşa edilen ve bütün herkesin malı olan devlet hastaneleri özelleştirme kılıfıyla el değişecek ve satılacak, bunun da aslını gizleyip ballandıra ballandıra reklam edecekler, bütün koyunlar da bu masala inanacak. Ne günlere kaldık, Allah'ım aklımı sen koru!!
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir