Medimagazin logo

Anatomi'nin duayenleri bu sempozyumda buluşacak

Türkiye’nin en yaygın hastaneler grubu Medical Park’ın, Türk Anatomi ve Klinik Anatomi Derneği desteği ve BAU Tıp Fakültesi ev sahipliğinde bu yıl ilk kez düzenleyeceği “Medical Park Anatomi Günleri”, 25 - 26 Aralık 2015 tarihlerinde Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek.
Anatomi'nin duayenleri bu sempozyumda buluşacak
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Medical Park Hastaneler Grubu ve BAU Tıp Fakültesi işbirliğinde gerçekleştirilecek “Medical Park Anatomi Günleri” sempozyumunda anatomi eğitiminin önemi ve anatomi bilimindeki güncel bilgiler ele alınacak. “Cerrahın Eğitiminde Anatominin Yeri”, “Robotik Cerrahi ve Anatomi” gibi panellerin yer alacağı sempozyumun ikinci gününde, kardiyovasküler cerrahinin uluslararası çaptaki duayeni Cenevre Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp Damar Cerrahisi Kürsü Başkanı Ord. Prof. Dr. Afksendiyos Kalangos “Bilimde Yaratıcılık” konulu bir konferans verecek. Medical Park Anatomi Günleri kapsamında genç tıp öğrencilerini anatomi alanında teşvik etmek ve bilimsel araştırmalara destek olmak adına 6-10 öğrenciye burs verilecek.

Sempozyumun ilk günü düzenlenecek basın toplantısına Medical Park Hastaneler Grubu Strateji Ve Performans Grup Koordinatörü Hikmet Çavuş, BAU Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Türker Kılıç, Türk Anatomi ve Klinik Anatomi Derneği 2. Başkanı Prof. Dr. Ümit Şehirli, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Ana Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. İbrahim Tekdemir katılacak.

empozyum
medical park hastaneler grubu
medical park anatomi gunleri
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir