Medimagazin logo

Akçakoca Devlet Hastanesi'nde 300 bin YTL'lik usulsüzlük

Düzce’nin Akçakoca kaymakamı Savaş Tuncer, Sağlık Bakanlığı müfettişlerinin, Akçakoca Devlet Hastanesi döner sermaye biriminde yaklaşık 300 bin YTL usulsüzlük tespit ettiğini, aralarında doktor, hemşire ve idari memurların da bulunduğu 24 kişi hakkında inceleme başlatıldığını bildirdi
Akçakoca Devlet Hastanesi'nde 300 bin YTL'lik usulsüzlük
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol
Düzce’nin Akçakoca kaymakamı Savaş Tuncer, Sağlık Bakanlığı müfettişlerinin, Akçakoca Devlet Hastanesi döner sermaye biriminde yaklaşık 300 bin YTL usulsüzlük tespit ettiğini, aralarında doktor, hemşire ve idari memurların da bulunduğu 24 kişi hakkında inceleme başlatıldığını bildirdi.

Tuncer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Sağlık Bakanlığınca görevlendirilen müfettişlerin Akçakoca Devlet Hastanesi Döner Sermaye biriminde 3 ay süren incelemelerini tamamladığını belirtti. Müfettişlerin, döner sermayede yaklaşık 300 bin YTL usulsüzlük belirlediğini kaydeden Savaş Tuncer, şöyle dedi: "Sağlık Bakanlığı müfettişlerinin 3 aylık incelemesiyle, hastanenin döner sermaye biriminde yaklaşık 300 bin YTL usulsüzlük tespit edildi. 2004’ten itibaren bu birimde görev yapan, aralarında doktor, hemşire ve idari memurların da bulunduğu 24 personel hakkında inceleme başlatıldı. İncelemenin ardından bu kişilere gerekli cezalar verilecek."

AA
akçakoca
devlet
hastanesi'nde
300
bin
ytl'lik
usulsüzlük
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir